MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  XHELADIN HAMZA


Letersia10xheladin4906Tue Sep 17, 2013 8:35 pm
xheladin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Drogat ne shkolla, tendence ne rritje


Lajme te portalit4NIKO8296Fri Apr 01, 2011 1:12 am
droga Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Erdha edhe un


Prezantoni veten nė forum2leonardo1273Sat Oct 30, 2010 11:47 am
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Pershendetje nga Dark :P


Prezantoni veten nė forum1Dark952Tue Oct 26, 2010 11:07 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Sennia mes jush


Prezantoni veten nė forum1Sennia1777Tue Oct 26, 2010 6:25 pm
Dark Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Bota ime dhe bota jote!


Shkenca dhe jeta3Princo951Sun Oct 24, 2010 4:04 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Godo: Kisha, dyshoj se ėshtė shqiptare


Problematika shqiptare1Princo869Sun Oct 24, 2010 4:01 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  mundet njeri te me ndimoj


Ndihmoni njėri-tjetrin1lushnja zemra jon1046Thu Oct 21, 2010 11:38 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Mitropoliti i Beratit nuk komenton deklaratėn pėr Kosovėn


Problematika shqiptare3Princo878Thu Oct 21, 2010 10:45 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Islami dhe ndikimi i tij nė Ballkan


Tema shoqėrore1Princo735Tue Oct 19, 2010 12:05 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Laicizėm apo servilizėm?!


Problematika shqiptare0Princo485Sat Oct 16, 2010 7:43 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Mėsova se..


Shkenca dhe jeta0Princo547Sat Oct 16, 2010 5:43 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Kjo ėshtė dashuria !


Tema shoqėrore0Princo445Sat Oct 16, 2010 5:39 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Islami gjithandej....


Aktualitete shoqėrore2Princo826Sat Oct 16, 2010 4:42 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Identiteti shqiptar...!?


Ēėshtja kombėtare4Princo1745Sat Oct 16, 2010 4:02 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  A ĖSHTĖ BASHKIMI KOMBETAR IMPERATIV HISTORIK ?


Problematika shqiptare1Princo389Sat Oct 16, 2010 3:42 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Pse zhurma pengon tė menduarin


Shkenca dhe jeta1Princo420Sat Oct 16, 2010 3:35 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  BASHKIMI REAL “shah-mat” pėr “pakon Ahtisaari”…


Problematika shqiptare0Princo383Fri Oct 15, 2010 4:59 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  cfare eshte dashuria per ju?


Ne kerkim te romances24Esmerja3087Tue Oct 12, 2010 10:05 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Abuzimet seksuale tė priftėrinjve shkaktuan 13 vetėvrasje


Tema e shtypit tė ditės8Princo717Tue Oct 12, 2010 9:46 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Nje saktesim mbi inkurajimin e homoseksualitetit


Problematika shqiptare1Princo549Tue Oct 12, 2010 9:28 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  11 Shtatori dhe teoritė e konspiracionit


Problemet ndėrkombėtare1Princo956Tue Oct 12, 2010 9:25 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  FRIKA NGA ISLAMIZIMI I EVROPĖS!


Komuniteti musliman1Princo664Tue Oct 12, 2010 9:19 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  DICKA QE DESHIRONI TE NDRYSHONI TEK VETJA...


Tema shoqėrore0angel girl422Sat Oct 09, 2010 10:16 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  cfare eshte bukuria?'


Ne kerkim te romances13era1483Fri Oct 08, 2010 4:40 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Cfare ju ben te lumtur


Letersia2KLEA1137Fri Oct 08, 2010 4:13 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  kengetari/rja juaj e preferuar


Bota muzikore2Mel C780Fri Oct 08, 2010 4:00 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  poezi dashurie


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Poezi dhe sms Humoristike33lushnja zemra jon7614Fri Oct 08, 2010 3:41 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Fazlliē nė Tiranė pėr ankandin e Liri Berishės, akuza nga PS


Lajme te portalit0etmond955Wed Oct 06, 2010 12:16 am
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Ismail Kadare, pretendenti kryesor per cmimin Nobel ne Letersi


Letersia0etmond946Wed Oct 06, 2010 12:11 am
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Osmanofobia si pėrpjekje pėr tė minimizuar dėmet e komunizmit


Ēėshtja kombėtare0Princo495Tue Oct 05, 2010 10:01 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Ēdo gjė tė udhėzon tė besosh nė njė Zot tė vetėm


Komuniteti musliman5Princo535Mon Oct 04, 2010 12:17 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Shqipėria, rol udhėheqės mbarėkombėtar


Ēėshtja kombėtare0Princo392Sun Oct 03, 2010 11:40 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?


Ēėshtja kombėtare1Princo497Sun Oct 03, 2010 7:48 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Historia e shtėpisė mė tė rėndėsishme nė botė


Aktualitete shoqėrore1Princo526Sun Oct 03, 2010 7:48 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?


Shkenca dhe jeta0Princo456Sat Oct 02, 2010 11:17 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Dijet e njerėzve tė mėdhenj


Shkenca dhe jeta2Princo723Sat Oct 02, 2010 11:12 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Ligjet e ngadhėnjimit nė Islam


Komuniteti musliman13Princo909Sat Oct 02, 2010 12:39 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  ē'ĖSHTĖ ISLAMI?


Komuniteti musliman0Princo486Sat Oct 02, 2010 12:28 am
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Ē’THONĖ TĖ TJERĖT PĖR ISLAMIN..?


Komuniteti musliman0Princo463Sat Oct 02, 2010 12:25 am
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Nė Evropė Islami ėshtė mė i rėndėsishėm se sa Krishterimi


Problemet ndėrkombėtare19Princo1524Sat Oct 02, 2010 12:18 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Libri qė keni ne duar!!


Letersia14Mel C1012Fri Oct 01, 2010 11:32 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė


Tema e shtypit tė ditės2Princo353Thu Sep 30, 2010 6:56 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Njėzet e dy pyetje prej priftit pėr muslimanin e njė pyetje nga muslimani


Komuniteti musliman2Princo624Thu Sep 30, 2010 6:44 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Takimi sekret nė zyrėn e Alisė 55 minuta pas rėnies sė bustit


Historia shqiptare0etmond647Tue Sep 28, 2010 9:37 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Shkon per te vjedhur, e marrin peng


Lajme te portalit0etmond885Tue Sep 28, 2010 9:17 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Interesat pas "xhamisė" nė New York


Shkenca dhe jeta3Princo509Tue Sep 28, 2010 8:26 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Kisha, Galileo dhe Muhammedi a.s.


Komuniteti musliman1Princo614Tue Sep 28, 2010 8:01 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Toleranca dhe qytetėrimet...!!


Tema shoqėrore1Princo607Tue Sep 28, 2010 7:53 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL Empty

  Feja, kombi dhe shqiptarėt....!


Ēėshtja kombėtare1Princo782Tue Sep 28, 2010 7:43 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions