MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Empty
MesazhTitulli: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?    Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Icon_minitimeSat Oct 02, 2010 11:17 pm

e supozojm se jeta kupton se qka i thua dhe te ndegjon qka do i thoje per cdo mengjes kur te zgjoheshe nga gjumi?


PS :Je dhurata me e mir qe me ka ardhur nga Zoti ,dua qe te te jetoj me te gjitha mirsit qe ike mbrenda.Mos me tako me fatkeqsit ,problemet dhe lufterat.Mos me zhgenje,me shoqero ne kercimin tim,mos u ndalo,por bashk me mua ndihmom qe te perparojm te sfidoj Boten dhe te jem i pari ne cdo aspekt tendin.nese me sjell ndonje fatkeqesi me sjell durimin qe ta perballoj ashtu si burat.Mezi pres qe pas kthesave tua te di se qar suprize do me sjellish.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions