MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Empty
MesazhTitulli: Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė   Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 2:48 pm

Shkolla Romano-Katolike nė Blekburn mund ti jepet pėrsipėr njė xhamisė pasi numri i nxėnėsve katolik nė kėtė shkollė arrin vetėm nė gjashtė.

Dhjetė vite mė parė 90% tė nxėnėsve ishin Katolik, ndėrsa tani kjo shifėr ka rėnė nė vetėm 3%.

Rreth 95% tė nxėnėsve tė shkollės janė me origjinė aziatike dhe shumė prej tyre janė musliman.

Dioqeza nė Salford ėshtė deklaruar se ata janė pėr plotėsimin e nevojave tė komunitetit andaj pasi numri i muslimanėvė ėshtė rritur kaq shumė ata nuk insistojnė tė vazhdojmė ta mbajnė nėn udhėheqje mė kėtė shkollė.

Popullsia muslimane nė Britani ėshtė rritur nė 2.5 milion viteve tė fundit por janė vetėm 11 shkolla Islame nė tėrė vendin./mesazhi/

Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė (u59u)rc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Empty
MesazhTitulli: Re: Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė   Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 3:57 pm

777
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Empty
MesazhTitulli: Re: Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė   Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 6:56 pm

bota po e sheh realitetin ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Empty
MesazhTitulli: Re: Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė   Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Angli: Shkolla katolike do ti jepet xhamisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions