MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

LUSHNJA ONLINE
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Lajme te portalit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme te portalit

Ketu do te lexoni lajmet te afishuar ne portal nga moderatoret
Moderator: Moderators
415537Fri Apr 01, 2011 1:12 am
Anonymous Drogat ne shkolla, tendence ne rritje
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Me prane njeri-tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Moderator: Moderators
32195Sat Oct 30, 2010 11:47 am
Princo Erdha edhe un
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
Moderator: Moderators
17267Fri Aug 13, 2010 7:05 pm
Leona pershendetje per ata qe jane online
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni njėri-tjetrin

Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.
Moderator: Moderators
1361Thu Oct 21, 2010 11:38 am
Agim Shkodra mundet njeri te me ndimoj
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Shtypi dhe politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderator: Moderators
63108Tue Oct 12, 2010 9:46 pm
Agim Shkodra Abuzimet seksuale tė priftėrinjve shkaktuan 13 vetėvrasje
Asnjė mesazh i ri

Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Moderator: Moderators
31110Sun Oct 24, 2010 4:01 pm
Agim Shkodra Godo: Kisha, dyshoj se ėshtė shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes
Moderator: Moderators
528Tue Oct 12, 2010 9:25 pm
Agim Shkodra 11 Shtatori dhe teoritė e konspiracionit
Asnjė mesazh i ri

Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.
Moderator: Moderators
22125Sat Oct 16, 2010 4:42 pm
Agim Shkodra Islami gjithandej....
LUSHNJA PORTAL Empty
 

ē'eshtja kombetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēėshtja kombėtare

Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
Moderator: Moderators
2979Sat Oct 16, 2010 4:02 pm
Agim Shkodra Identiteti shqiptar...!?
Asnjė mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Moderator: Moderators
3553Tue Sep 28, 2010 9:37 pm
etmond Takimi sekret nė zyrėn e Alisė 55 minuta pas rėnies sė bustit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.
Moderator: Moderators
1146Sun Aug 08, 2010 8:28 pm
etmond Zanafilla e krenarisė kombėtare
Asnjė mesazh i ri

Viset shqipetare

Tema te ndryshnje mbi qytetet shqiptare, si dhe historia e tyre!
Moderator: Moderators
1121Fri Jun 04, 2010 5:53 am
Avram Mitro Xhumara Karatopraku - Myzeqe e Poshtme
Asnjė mesazh i ri

Emigrimi

gjithcka mbi emigrimin
Moderator: Moderators
1030Sat May 29, 2010 7:44 am
Avram Mitro Xhumara Njerez qe nuk duhen harruar
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderator: Moderators
77883Tue Oct 19, 2010 12:05 pm
Agim Shkodra Islami dhe ndikimi i tij nė Ballkan
Asnjė mesazh i ri

Bota muzikore

Albumet, kėnget mė tė reja, kėngėtarėt mė tė preferuar nė kėtė seksion, thashetheme mbi kėngėtarėt VIP, evenimentet muzikore nė Shqipėri.
Moderator: Moderators
14106Fri Oct 08, 2010 4:00 pm
angel girl kengetari/rja juaj e preferuar
Asnjė mesazh i ri

Video te ndryshme

ketu do gjeni video te katekorive te ndryshme !
Moderator: Moderators
1032Sun Jan 31, 2010 9:03 am
tina video interesante
Asnjė mesazh i ri

Studentet

GJithcka mbi studentet brenda dhe jasht vendit!
Moderator: Moderators
831Fri Jun 12, 2009 4:55 pm
Gifted C'mendim keni per shkollat private?
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Rreth kinematografis shqipetare si edhe asaj te huaj!
Moderator: Moderators
24Sat Jul 11, 2009 4:19 pm
etmond “Beratinus”, fiton “Madonėn e Kristaltė”
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Pasqyrimi i botes edhe i ndjenjave tuaja nepermjet fjaleve, mund te shkruani krijimet tuaje si edhe diskutoni mbi letersin!
Moderator: Moderators
41123Tue Sep 17, 2013 8:35 pm
xheladin XHELADIN HAMZA
Asnjė mesazh i ri

Vogelushet shqiptar

Kendi i gjithe vogelusheve!
Moderator: Moderators
315Wed Aug 27, 2008 1:10 pm
ADA Emra per vogelushat shqiptar
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Rreth lushnjes

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lushnja dhe lushnjaret

Gjithcka rreth qytetit te lushnjes, histori , aktualitete , art , etj.
Moderator: Moderators
1542Sat Sep 25, 2010 2:00 am
aleko prifti Pershendetje gjithe Myzeqarve kudo  ku ndodhen ne rruget e botes
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Ndjenje dhe dashuri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne kerkim te romances

Materiale dha diskutime te ndryshme ne kerkim te romances.
Moderator: Moderators
42388Tue Oct 12, 2010 10:05 pm
Agim Shkodra cfare eshte dashuria per ju?
Asnjė mesazh i ri

Eros

Keshillohet hyrja per antaret mbi 18 vjec.Per te hyre ne ketekategori ju duhet te jeni te regjistruar:Mund te regjistroheni duke klikuar "ketu"!


Moderator: Moderators
5481Sat Aug 29, 2009 1:09 am
Engjellusha Virgjiniteti, traditė apo frikė nga jondershmėria ?
Asnjė mesazh i ri

Revista e lushnja.com

Artikuj te ndryshem nga jeta shoqerore!
Moderator: Moderators
2434Sun May 02, 2010 3:54 pm
Sennia Femrat dhe futbolli, njė armiqėsi e vjetėr
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Argetim dhe zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor shqiptare

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni
Moderator: Moderators
2183Thu Mar 11, 2010 2:53 pm
Alipasha gjeografia e mashkullit dhe e femres
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Ne shqipetaret e kemi ne gjak te pergjojme njeri tjetrin dhe te bejme komente me pas.Ja disa thashetheme:
Moderator: Moderators
424Mon Mar 15, 2010 2:47 pm
etmond SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN
Asnjė mesazh i ri

Lojra per forumistet

Lojra te ndryshme nga forumistet? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?
Moderator: Moderators
17576Tue Feb 23, 2010 12:20 am
Sara "Kėtė" apo "Atė"
Asnjė mesazh i ri

Poezi dhe sms Humoristike

A dini poezi ose sms humoristike te ndryshme? postoni ! Nese jo, shikoni
Moderator: Moderators
6161Fri Oct 08, 2010 3:41 pm
angel girl poezi dashurie
Asnjė mesazh i ri

Gjeagjeza dhe kuriozitete

Kush e gjene se cfare eshte :Zbuloheni ne kete teme!
Moderator: Moderators
31130Mon Jul 27, 2009 8:59 am
etmond Mozaik mbi risi dhe kuriozitete
Asnjė mesazh i ri

Astrologjia dhe numerologjia

Moderator: Moderators
1347Thu Jan 14, 2010 5:05 pm
NIKO Horoskopi...
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Besimet fetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti musliman

Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Moderator: Moderators
2567Tue Oct 12, 2010 9:19 pm
Agim Shkodra FRIKA NGA ISLAMIZIMI I EVROPĖS!
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Moderator: Moderators
33Tue Sep 09, 2008 11:06 am
polskaALB ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
Moderator: Moderators
14Fri Jun 12, 2009 4:39 pm
Gifted kush eshte ortodoks ktu??
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

komuniteti protestant

Mbi kete teme mund te shprehen te gjithe personat qe nuk perkrahin besimet fetare!!
Moderator: Moderators
11Wed Jul 28, 2010 11:54 am
Agim Shkodra Besimi ne Zotin
Asnjė mesazh i ri

Pyetje mbi fete

Ne kete teme antaret mund te pyesin njeri-tjetrin mbi fete e ndryshme!
Moderator: Moderators
931Tue Sep 28, 2010 6:34 am
aleko prifti pjesa e gjashte mbi Paganizmin nder popujt e Epirit
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Shkenca dhe jeta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
Moderator: Moderators
2846Sun Oct 24, 2010 4:04 pm
Agim Shkodra Bota ime dhe bota jote!
Asnjė mesazh i ri

Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.Nėn-Forume:
Moderator: Moderators
2250Fri Aug 28, 2009 8:40 pm
Ledi Shkarkoni kenget me te sukseshme  te veres 2009.
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Sporti dhe sportdashesit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės
Moderator: Moderators
683Sun Oct 11, 2009 11:43 am
etmond Me ke jeni tifoz ne europe
Asnjė mesazh i ri

video sportive

Moderator: Moderators
25Fri Apr 17, 2009 2:25 pm
Bled.lushnja inter kampioni seris a 2007-08
Asnjė mesazh i ri

ks lushnja

gjithcka mbi skuadren tone te zemres
Moderator: Moderators
414Fri Aug 29, 2008 12:21 am
Burbuqe Renditja E KATEGORIS SE PARE
Asnjė mesazh i ri

Sporti shqipetar

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Moderator: Moderators
35Thu Apr 02, 2009 6:24 pm
NIKO Danimark-Shqiperi
LUSHNJA PORTAL Empty
 

Projekti dhe sherbime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Avokati Forumit

avokati online , per cdo paqartesi ne lidhe me drejtesin dhe ligjin , mos pertoni te pyesni.
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

Pyetje - pėrgjigje

Ketu mund te ne beni pyetje per problemet dhe shqetesimet qe keni hasur ne forum .
Moderator: Moderators
217Sat Dec 13, 2008 10:16 pm
tao Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj
Asnjė mesazh i ri

Vėrejtje dhe kėshilla

Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...
Moderator: Moderators
437Thu Feb 26, 2009 5:07 pm
tao kam disa kerkesa
LUSHNJA PORTAL Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4783 artikuj
Forumi ka 783 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Lavdim
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 298 mė Tue Aug 13, 2019 9:15 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Moderators ][ Staf ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions