MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 cfare eshte bukuria?'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:14 pm

a dashuroheni apo jeni dashuruar me nje person vetem pse ju ka rene ne sy bukuria e tij??? sa perqindje ze aparenca per ju???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:02 pm

shumeeeeeeeee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:39 pm

normale ne fillim bukuria te terheq pastaj varet sa pershtatet bukuria me logjiken .

_________________
cfare eshte bukuria?' Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 7:59 am

Per mua ka rendesi njeriu...saper bukurin e ke sot se ke neser...tjetra jam i bukur vet dhe kam frik se ma merr pastaj hahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:21 pm

te dashurohesh nga bukuria........po aparenca ka rendesi ,po me sh ka bukuria e shpirtit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Jonida1981

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 4:41 pm

Bukuria eshte relative, aspak absolute....por te dashuroshesh me te bukuren eshte fati me i madh i secilit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:27 pm

te jem e sinqert, syte me shkojne tek me i bukuri, edhe pse mund te jet me pak inteligjent se te tjeret...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:21 am

Bukuria vjen nga zemra kush ka shpirtit e mire ka gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:55 am

Aman o niko se ka shpirtmire qe ta shpifin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:56 am

pamje e jashtme ,,pastaj duhet percaktuar per ēfar bukurie e keni fjalen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 5:55 pm

bukuria e jashtme pas nje fare kohe avullon ndersa bukuria shpirterore eshte ajo qe ekziston gjithmon... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 11:44 am

Bukuria e pamjes se jashtme eshte e ndryshme per secilin nga ne. Varet se si e shikon cdo njeri, kurse bukurin e brendeshme e shikojne te gjithe njelloj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 12:53 pm

mu me duket se edhe bukurine e brendshme nuk e shikojme te gjithe njelloj. Ashtu sic jemi te ndryshem per te vlersuar bukurine e jashtme ashtu jemi te ndryshem per te vlersuar dhe bukurine e brendshme. te pakten kshu e mendoj une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel girl
Antar i ri
Antar i ri
angel girl

Numri i postimeve : 6
Join date : 20/09/2010

cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs475.snc3/26026_334391322224_138827007224_3293147_2778852_n.jpg   cfare eshte bukuria?' Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 4:40 pm

Me ka ndodhur te dashurohem me nje person nga pamja jashtme
por kur e njoha pamja e brendeshme
kuptova qe s'vlente aq sa bukuria e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
cfare eshte bukuria?' Empty
MesazhTitulli: Re: cfare eshte bukuria?'   cfare eshte bukuria?' Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare eshte bukuria?'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions