MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kengetari/rja juaj e preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kengetari/rja juaj e preferuar Empty
MesazhTitulli: kengetari/rja juaj e preferuar   kengetari/rja juaj e preferuar Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 7:19 pm

kush eshte kengetari juaj i preferuar??? qofte shqiptar apo i huaj

une per vete kam idhull Pegi Zinen Very Happy kengetarja me e mire per mua

nga shqiptaret me pelqen G.Bani , Adrian Gaxha dhe Malda Susuri
dhe me pelqen shume se te gjithe te preferuarit e mij i kam takuar pervec yllit kryesor, ku i dihet ndoshta ne nji te ardhme Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Jonida1981

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

kengetari/rja juaj e preferuar Empty
MesazhTitulli: Per mua...   kengetari/rja juaj e preferuar Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 2:24 pm

Rovena Dilo, Alma Bektashi... dhe nga te huajt; Madonna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel girl
Antar i ri
Antar i ri
angel girl

Numri i postimeve : 6
Join date : 20/09/2010

kengetari/rja juaj e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kengetari/rja juaj e preferuar   kengetari/rja juaj e preferuar Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 4:00 pm

Tiziano Ferro eshte i mrekullueshem
pergjithmon idhulli im..... I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kengetari/rja juaj e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kengetari/rja juaj e preferuar   kengetari/rja juaj e preferuar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kengetari/rja juaj e preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions