MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 mundet njeri te me ndimoj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 37
Location : athens

mundet njeri te me ndimoj Empty
MesazhTitulli: mundet njeri te me ndimoj   mundet njeri te me ndimoj Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 7:19 pm

pershendetje ne kompjutrin tim kkam programin e windows media center dikur me kete program beja fotografi vidio nga kamera direkte dhe regjiistroheshin direkte tani nuk mundem te gjej dot kamren tek ky program mbase e kam fshir se kuptoj dot programin ma hap pa prpblem por kamra nuk esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

mundet njeri te me ndimoj Empty
MesazhTitulli: Re: mundet njeri te me ndimoj   mundet njeri te me ndimoj Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 11:38 am

Nuk eshte shume e veshtire per ta kthyer gjendjen e komputerit ne ate ne te cilen ti i kishe ato mundesi.
Veprimi i pare -Shko tek Paneli i Kontrollit.
Veprimi i dyte- Kliko tek -Prestazione e manutenzione
Veprimi i trete- Ne te majte ke :Ripristina uno stato precedente del komputer
Veprimi i katert- Gjej nje date ne te cilen Programi i kerkuar te funksiononte mire- dhe pastaj bej Ripristinimin. Ok . Shpresoj qe gjithēka te shkoje mire.
Per konsultim me te hollesishem shko tek :Guida in linea e supporto tecnico qe e ke tek: Kliko tek -Start dhe programi ndodhet ne krahun e majte.
Pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mundet njeri te me ndimoj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions