MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje nga Dark :P

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dark
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 26/10/2010

MesazhTitulli: Pershendetje nga Dark :P   Tue Oct 26, 2010 6:22 pm

Pershendetje te gjithme ,une jam Dark jam nga Lushnja me pelqeu ky forum dhe vendosa te regjistrohem
Shpresoj te jem e mirepritur
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Dark :P   Tue Oct 26, 2010 11:07 pm

mir se paske ardhur uroj te kalosh sa ma bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje nga Dark :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eda Derhemi: Gjirokastra dhe komunizmi nė "Darkėn e gabuar" tė Ismail Kadaresė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblog.com