MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 poezi dashurie

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 4:59 am

Sikur t’isha diell
Dhe botėn ta ndriēoja
Aty tek ty do t’vija
Dhe shpirtin do ta ngrohja

poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny poezi dashurie - Faqe 2 Icon_sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:00 am

Sikur tė isha buzėqeshje poezi dashurie - Faqe 2 Icon_smile
Tek ty do vija
Mbi fytyrėn tėnde
Aty do tė rrija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:02 am

ne syrin tend te bukur eshte nje magji me buzet e tua te embla e qaj nje dashuri e dua nje lule e dua nje gjelberim e dua nje puthje simbas qefti tim

poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986 poezi dashurie - Faqe 2 955986
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:04 am

ah syt e tu qe nuk me lane te qete sa here qe ti kujtoj edhe me teper te dashuroj.U dogja u treta u bera hi jeta eshte e kot pa ty kete e di edhe ti.. poezi dashurie - Faqe 2 521962 poezi dashurie - Faqe 2 521962
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:06 am

Mbaj ne dore foton tende, te dua te them.
Por ti veshtron i/e heshtur dhe pergjigjje nuk me kthen!!!

poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135 poezi dashurie - Faqe 2 543135
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:07 am

Di sa here ne ender trupin te kam puthur,
Mengjesi me ka gjetur per ty duke u lutur,
Do te kisha jetuar lumturin e kesaj bote,
Vec ta di a jam endra jote?! poezi dashurie - Faqe 2 Icon_pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:09 am

aty ne krahet e tua do doja te vdisja,
ne buzet e tua do doja te humbisja
ne zemren tende do flija e qete
prania jote i dashur, me shume me jep jete!

poezi dashurie - Faqe 2 622622 poezi dashurie - Faqe 2 622622 poezi dashurie - Faqe 2 622622
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:14 am

...nuk esht faji im qe te kam takuar
por cfar ti bej zemres qe te ka dashuruar
nuk kam asnje faj qe te mendoj
zemren time te shkret s'mundem ta ndaloj poezi dashurie - Faqe 2 Herz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel girl
Antar i ri
Antar i ri
angel girl

Numri i postimeve : 6
Join date : 20/09/2010

poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Digjem nga malli per ty   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 3:41 pm

I dashur me dogji malli
te lutem kthehu mos lerme ne vetmi
c'do dit qe kalon mendoj vec per ty
me ka marre malli per syte e tu
qe embel me shikonin
me ka marre malli per buzeqeshjen tende
me ka marre malli per shakate e tua
me ka marre malli per gjithcka qe ben
pjese ne ty
s'mundem un dot ty te harroje
s'dua te te humbas dhe kete kurre se
PRANOJ.... Mad poezi dashurie - Faqe 2 38431_114228575293276_114226868626780_91312_4347716_s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
poezi dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Poezi dhe sms Humoristike-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions