MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Menu
Revista e lushnja.com
Dergo Sms falas
Chatbox

Radio
Zgjidh Kanalin

Lajme nga shqiperia
Lajme sportive
Myzeqaret
Populli i Myzeqesė e ka prezantuar veten e tij nė historinė e kėtij kombi si njė popull trim dhe patriot, punėtor dhe liridashės, popull me tradita tė larta atdhetarie!
Partneret
 
 
 

 
proverba
 
Voto per ne!
Albanian TopSiteshttp://www.kosova-toplist.com//
top-shqip.comhttp://campus360.sslpowered.com/topfaqet.com/
Logo e sitit
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
LUSHNJA DHE HISTORIA E SAJ
Drogat ne shkolla, tendence ne rritje
Fri May 15, 2009 4:34 pm nga NIKO
Rreth 20 per qind e gjimnazisteve ne mbare vendin perdorin droga te lehta, si ekstazi dhe kanabis ndersa 1 per …

[ Mė shumė ]
Komentet: 4
Fazlliē nė Tiranė pėr ankandin e Liri Berishės, akuza nga PS
Wed Oct 06, 2010 12:16 am nga etmond
Fazlliē nė Tiranė pėr ankandin e Liri Berishės, akuza nga PS
Damir Fazlliē, serbo-boshnjaku i njohur per publikun …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Shkon per te vjedhur, e marrin peng
Tue Sep 28, 2010 9:17 pm nga etmond
Shkon per te vjedhur, e marrin peng
Durres- Shkon per te vjedhur kabullin elektrik ne Ishem, por e marrin peng te zotet e shtepise, babe e bir, dhe i kerkojne 100 mije leke …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar
Fri Jul 09, 2010 3:44 am nga NIKO
.Njė ngjarje e rėndė ka tronditur qytetin e Lushnjės rreth mesnatės, kur njė person u qėllua pėr vdekje me armė me silenciator


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sulmohen 120 shqiptare ne Athine-Tirane, 3 te plagosur
Mon Jul 05, 2010 10:52 pm nga NIKO
[/img]- Tre persona te armatosur dhe te maskuar kane sulmuar nje lokal ne Agrinjo te Greqise, ku ishin ndaluar tre autobuse me pasagjere te linjes Athine-Tirane, qe ktheheshin per ne …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Ne Karbunare, atje ku nuk ka mbetur me asgje nga kujtimi i bandave famekeqe
Fri Jan 30, 2009 4:45 pm nga NIKO
Banoret i jane rikthyer punes dhe qetesise. Rendi eshte shume mire, por varferia ben kerdine…Sapo kalon ish fabriken e plasmasit (tashme prej saj kane mbetur vetem mbetjet), ne …


[ Mė shumė ]
Komentet: 4
Me ne fund:KE rekomandon heqjen e vizave
Fri May 28, 2010 7:18 pm nga etmond
Komisioni Europian rekomandoi sot heqjen e vizave pėr Shqipėrinė dhe Bosnje Hercegovinėn. Kjo do tė thotė se dy vendet e Ballkanit Perėndimor do tė futen nė listėn e vendeve, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Fuqia e femrės nė shekujt e errėt
Sun May 23, 2010 2:18 pm nga etmond
Fuqia e femrės nė shekujt e errėtShpėrndaje
Sot ora 1:29.MD.
Feminizmi/“Ato gra ishin mė tė lira seksualisht”, - thotė autorja e raportit. Nėse ishin nė gjendje tė mirė, ato mund …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Shqiptarja vret veten, nuk donte tė kthehej nė Shqipėri
Fri May 14, 2010 11:24 pm nga etmond

Do mbushte 17 vjeē pas pak ditesh Edlira Gjeēi, e reja shqiptare qe vrau veten ne Vercelli. Prej kohesh ajo …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Video nga Lushnja
Njoftim
Tema Fundit
» XHELADIN HAMZA
Tue Sep 17, 2013 8:35 pm nga xheladin

» Drogat ne shkolla, tendence ne rritje
Fri Apr 01, 2011 1:12 am nga Vizitor

» Erdha edhe un
Sat Oct 30, 2010 11:47 am nga Princo

» Pershendetje nga Dark :P
Tue Oct 26, 2010 11:07 pm nga Princo

» Sennia mes jush
Tue Oct 26, 2010 6:25 pm nga Dark

» Bota ime dhe bota jote!
Sun Oct 24, 2010 4:04 pm nga Agim Shkodra

» Godo: Kisha, dyshoj se ėshtė shqiptare
Sun Oct 24, 2010 4:01 pm nga Agim Shkodra

» mundet njeri te me ndimoj
Thu Oct 21, 2010 11:38 am nga Agim Shkodra

» Mitropoliti i Beratit nuk komenton deklaratėn pėr Kosovėn
Thu Oct 21, 2010 10:45 am nga Agim Shkodra

Sondazh
Me ke jeni tifoz
Juventus
21%
 21% [ 15 ]
Inter
43%
 43% [ 31 ]
Milan
22%
 22% [ 16 ]
Tjeter
14%
 14% [ 10 ]
Totali i votave : 72
Email@Lushnja.com
Krijo falas nje account @Lushnja.com
Temat e forumit!
Futu ne Chat
Sporti shqiptar

Kat. Superiore
Dinamo 58
Besa 50
Laci 48
Tirana 48
Flamurtari 44
Vllaznia 43
Kastrioti 42
Shkumbini 42
Skenderbeu 41
Teuta 39
Apolonia 38
Gramozi 23

                                       
Kat. E pare
Bylis 69
Elbasani 59
Kamza 59
Lushnja 57
Partizani 57
Pogradeci 45
Ada 42
Luftetari 36
Beslidhja 35
BilishtSport 31
Burreli 30
Gramshi 29
Turbina 28
Skrapari 28
Memaliaj 26
Sopoti 18
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 59 mė Sat Feb 13, 2010 12:41 am
Statistikat
Forumi ka 783 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Lavdim

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4783 artikuj v 1186 temat
Top posters
NIKO (904)
 
Mel C (847)
 
Tallava! (379)
 
era (311)
 
etmond (294)
 
TAPA-aka-EPPK (198)
 
Burbuqe (175)
 
polskaALB (146)
 
Sara (124)
 
Ledi (120)
 
Moti ne Lushnje
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog