MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN Empty
MesazhTitulli: SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN   SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 2:47 pm

SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN Moz-screenshot-2
SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN FotoLajmet
Aventura si balerinė e ka hedhur nė krahėt e dashurisė. Ajo qė
ndihej nė ajėr mes tyre duket se ka marrė jetė. Kėngėtarja Soni Malaj
dhe partneri i saj nė spektalin “Dancing with the stars”. Mirko e kanė
tejkaluar tashmė cakun e miqėsisė. Zėrat kanė kohė qė qarkullojnė nė
ambientin e artistėve konkurrentė. Nė fillim u duk njė simpati nga ana
e balerinit italian; aty gjatė provave, rrotullimeve, pėrkėdheljet kanė
marrė njė tjetėr formė. Shkėndijat kanė goditur tashmė zemrėn e
artistes e cila prej kohėsh ėshtė singėll.

Burimi / Autori i lajmit : NEWS 24
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
SONI MALAJ E DASHURUAR ME BALERININ ITALIAN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Thashetheme-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions