MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Horoskopi...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Horoskopi... Empty
MesazhTitulli: Horoskopi...   Horoskopi... Icon_minitimeThu Jan 14, 2010 5:05 pm

DASHI
Kuadrati i Hėnės tek Gaforrja ju bėn tė jeni shumė i turpshėm dhe i rezervuar, kėshtu qė raportet me tė tjerėt do ta zbehin pak spontanitetin dhe gjallėrinė. Mos keni frikė pėr veten.

DEMI
Falė intuitės do tė arrini tė kuptoni kur tek gjėrat nevojitet tė insistoni dhe kur ėshtė mirė ta lini mėnjanė dhe tė ndryshoni rrugė. Shpejt do tė takoni personin e pėrshtatshėm pėr ju.

BINJAKET
Mund tė rrezikoni tė arrini nė konkluzione pak tė nxituara, kur nė fakt gjėrat bėni mirė t’i mendoni mė me kujdes. Jo gjithmonė ka kohė pėr tė reaguar me qetėsi dhe qartėsi.

GAFORRJA
Hėna hyn sot nė shenjėn tuaj dhe ju dhuron njė dozė tė bukur karizme, force dhe vullneti. Kjo erė entuziazmi do tė reflektohet pozitivisht edhe nė marrėdhėniet dashurore qė po jetoni.

LUANI
Nuk duhet tė reagoni vetėm qė emri juaj tė dėgjoht mes njerėzve, por gjeni motivin e duhur dhe impulsin nė gjėrat qė bėni. Do tė njihni kėnaqėsinė qė nuk varet nga mendimet e tė tjerėve.

VIRGJERESHA
Hėna ju dhuron mundėsi pėr t’i dhėnė jetė asaj qė keni mėsuar. Mund tė veni nė praktikė atė qė dini tė teori. Nė momentet e para do tė takoni ndonjė vėshtirėsi, por kjo ėshtė normale.

PESHORJA
Pėr shkak tė Hėnės nė kuadrat, mund tė gjendeni pėrballė situatave nė tė cilat ēdo zgjedhje do ju duket se nuk ėshtė ajo e duhura. Herėt a vonė do ta kuptoni si tė veproni.

AKREPI
Kur mė pak e prisni, do tė paguheni pėr njė punė qė keni bėrė. Kjo do ju bėjė shumė tė lumtur, mbi tė gjitha nėse momenti ekonomikisht ėshtė delikat. Keni shumė mendime nė kokė.

SHIGJETARI
Pak mė shumė kujdes pėr veten nuk do tė prishte punė. Pėrkundrazi, tė kujdeseni pėr gjėrat tuaja dhe pėr punėt tuaja nė kėtė moment ėshtė sigurisht njė kujdes thelbėsor i rėndėsishėm. Jeni nė formė tė shkėlqyer shėndetėsore.

BRICJAPI
Kur duhet tė jenė nėn kontroll njėmijė gjėra nė tė njėjtėn kohė, ėshtė padyshim normale qė njė detaj, nė njė rrethanė tjetėr do ta kishit dalluar. Disa shqetėsime ju vijnė nga stresi.

UJORI
Miqtė bien dakord pėr t’ju bėrė njė surprizė dhe ju gjendeni nė qendėr tė vėmendjes, i pėrkėdhelur dhe shkėlqyes. Dėgjoni trupin tuaj dhe kuptoni se sa i thjeshtė ėshtė dhe perfekt.

PESHQIT
Hėna nė opozitė favorizuese shton cilėsitė tuaja, duke bėrė qė tė vlerėsoheni nė ēdo fushė, si njė atė profesionale ashtu nė atė miqėsore. Njė projekt qė keni punuar shumė, po merr fund.


13 Janar 2010
gazeta albania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Horoskopi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Astrologjia dhe numerologjia-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions