MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Me ke jeni tifoz ne europe

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Me ke jeni tifoz
Juventus
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_lcap21%Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_rcap
 21% [ 15 ]
Inter
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_lcap43%Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_rcap
 43% [ 31 ]
Milan
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_lcap22%Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_rcap
 22% [ 16 ]
Tjeter
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_lcap14%Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Vote_rcap
 14% [ 10 ]
Totali i votave : 72
 

AutoriMesazh
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:31 pm

VIVA INTER FORZA INTER VIVA SEMPRE INTER OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:35 pm

tani edhe me te fort se kurr , objektivi i ardhshem il champions league
Nje pershendetje per gjith interistet e forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:53 pm

bashkohem me pershendetjen e Nikos Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
LUSHNJAR-4-LIFE
Antar i ri
Antar i ri
LUSHNJAR-4-LIFE

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/07/2008
Age : 33
Location : Detroit (U.S.A)

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:08 am

un Per Vete Ne Radh te PAr kam Lushnjen ne zeme pastaj REAL MADRID PAra Lushnjaaaaaaa hop hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 12:31 pm

Normal plako , na ka munguar pak keto vitet e fundit por tani u kthyem serish me te fort se kurre .

Pastaj nga skuadrat e tjera kam perzemer INTERIN te cilin nuk do e nderroja kurre , biles sa here ka ardhur tetu ne genova per te luajtur me sampdorian dhe genoen kam shkuar ta shoh biles kam hyre edhe te tifozat e INTERIT.

FORZA LUSHNJA
FORZA INTER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
eidifr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/08/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:12 pm

turp kush ju degjon qe jeni me interin aq me keq gocat, interi qe ka harzhuar dynjane me lek nuk ka fituar asgje pervec tre titujve nje prej te cilave ja kane falur juvja dhe milani, dhe ato dy titujt tja dini per nder mancinit nejse, forzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaa M I L A N ti vini anese titullit kampionsivjet se e dini te gjithe se kush do ta mari vetem nje emer do te mbizoteroje ne Itali M I L A N posht interistat e qelbur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eidifr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/08/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:28 pm

o goca babit po dhe ti me interin me???? nderro skuader sa me shpejte te pakten me juven shko sdua te vish tek milani se nuk pranojme nga te interit ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 2:04 pm

eidifr shkruajti:
o goca babit po dhe ti me interin me???? nderro skuader sa me shpejte te pakten me juven shko sdua te vish tek milani se nuk pranojme nga te interit ne

Interin ???? Gjalle ne bote nuk e nderroj ka per te ngeluar gjithmone skuadra ime e preferuar Very Happy
Milani me pelqen vec per 1 gje QE E KA FANELLEN KUQ E ZI Laughing per asgjeeeee tjeter

_________________
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
eidifr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/08/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 2:23 pm

shikon dhe nga fanella na keni zili po mire te tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:24 pm

eidifr shkruajti:
shikon dhe nga fanella na keni zili po mire te tjerat

nga fanella ju kemi zili se eshte kuq e zi ...ndersa per te tjeret??as mos e vrit menjen fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:35 pm

forever INTERIST,..,.. pershendetje Interista.,.,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 4:06 pm

Eevis shkruajti:
forever INTERIST,..,.. pershendetje Interista.,.,.

Ik e dak ndrro ekip se le nom....

Forca Juve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 11:22 am

cfar esht kjo juve me dak.... INTER you are the best with ujkun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Me ke jeni tifoz ne europ   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:43 am

Pershendetie te gjitheve.....
Une votova pro Interit, jo se jam i pasionuar per te por, thjesht im vella, qe ketu e nje vite e gjysem jeton u.s.a, ishte nje fanse dramatik i apasionuar pro Interit, me kete raste e pershendes dhe i urije gjithe te mirat, gjithashtu pershendes edhe INTERISTAT e tjere kudo qofshin...


Gjithesesi pershendes edhe te gjithe sportedashesit shqiptare kudo qofshin.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
Sponsored content
Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Me ke jeni tifoz ne europe - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ke jeni tifoz ne europe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions