MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj   Sat Dec 13, 2008 2:04 pm

Si fillim per te diskutuar ne forum si dhe per te pare disa tema ju duhet te jeni te regjistruar . Pasi ta keni bere kete mund te shkoni ne menuja kryesore horizontale qe ndodhet ne krye te forumin , aty mund te klikoni te profili . do keni disa mundesi zgjedhjeje .nese klikoni te' ikona personale' aty prsh. do keni mundesin te vendosni imazhin (foton) tuaj te preferuar si imazh i profili.
Per cdo sqarim mbi profilin e antarve na shkruani ne kete teme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj   Sat Dec 13, 2008 10:16 pm

rrofsh!!!!!!!! hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Pyetje - pėrgjigje-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com