MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 C'mendim keni per shkollat private?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 1:06 am

Ne Shqiperi nuk vleresohen aq sa duhen

prandaj kerkoj nje mendim nga ju...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 10:27 pm

varet un sa po ndrova shkoll shkova ne publike pergjithsisht mire po ka ca mesues qe ta nxijn jeten vetem se nuk i vete ne kurs
mos harro dicka qe nxenesi i mire can kudo vet

ti cfare shkolle je private apo publike?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 3:50 pm

Puna eshte se shkollat private tani jane shtuar shume . Kjo vjen edhe si shkak i mosperballimit te fluksit studentor nga ana e shkollave publike. Keshtu qe hapja e shkollave private behet nje element i domosdoshem dhe me ndikon per mire te te gjithe ne studentet.

Por problemi i shkollave ne shqiperi si ato publike si private qendron te menyra e organizimit dhe administrimit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:06 pm

Doja te merja mendim per shkollen private "KRISTAL" sepse kohet e fundit ka nje fluks studentor te paperballueshem si mund te shpjegohet ky fenomen muaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:39 pm

ku leku o goc ,po te paguash lek dhe mos ta veri tjetri 10 ,kjo eshte nam se mesatarja ka mundesi te behet nga 20% ne 50%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 3:42 pm

Problemi , qe ka nje fluks ne shkollat private qendron ne faktin e mos preballimit te studenteve ne universitetet shteterore!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 5:44 pm

Aq e perballojne o niko sa se ke iden,po puna eshte se nxensit ne provimet e matures ngelin dhe ven ne universitete private dhe marrin diploma ,kur ne te vertet nxenesi nuk di as te shkruj emrin e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:40 pm

TI TEO NE MENDIME JE SHUME SIPERFAQSOR . SEPSE STUDENTET NE SHKOLLA PRIVATE NUK VENE PER TE MARR THJESHT NJE DIPLOM .
PSE NUK MENDON SE ATYRE U ESHTE HENGER E DREJTA NE MATUR
E THEM KETE SEPSE SIVJET SHKOLLEN E LARTE PUBLIKE E FITUAN ATA QE DHANE LEK NE PROVIME DMTH ME KOPJIME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 36
Location : Greece

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Shkolla Private: Dicka jo normale.   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:03 pm

Per mua eshte absurte Shkolla Private! Nese nje student apo nxenes ka ate zelle,ate deshire te mesoje:Nuk eshte nevoja te studioje ne nje shkolle private!C'do student & nxenes ka te drejten te kerkoje me shume te profesoret,sepse nese nxenesi nuk ngre zerin atehere gjerat jane te mbaruara persa i perkete profesoreve,ata nuk e vrasin shum mendjen se si do te hecin studentet!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gifted
Antar i ri
Antar i ri
Gifted

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/06/2009

C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 4:55 pm

Shkolla pivate ketu ne Shqiperi do te vleresohej vetem atehere sic ne shume vende te botes qe shkollat shteterore jane te hapura pra kushdo mund ti frekuentoj edhe shkollat private kane nje status me te larte sepse shkojne njerez student qe kerkojne me shume.
Ketu ne Shqiperi shkollat private ne pegjithesi,mund te vecoja Zojen e keshillit te mire,Amerikanin te tjerat vetem sa mbipopullohen me student qe s'kane arritur dot te fitojne ne shteteror.
Sa i perket Kristalit,eshte nje nder shkollat pa nivel per mua,jo si mesues apo ambjen por si nxenes q e frekuentojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
C'mendim keni per shkollat private? Empty
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per shkollat private?   C'mendim keni per shkollat private? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'mendim keni per shkollat private?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Studentet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions