MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kush eshte ortodoks ktu??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: kush eshte ortodoks ktu??   Sun Jun 01, 2008 2:09 pm

kush eshte ortodoks ktu i here te ngreje doren lart cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: kush eshte ortodoks ktu??   Wed Jul 09, 2008 3:31 pm

ai qe do t thote qe une jam ortodoks besoj qe duhet ta saktesoj ne eshte me kete te janullatosit(dmth greken) apo ortodoks i Fan Nolit....

P.S. une jam musliman..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
bernard
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 19/04/2009
Age : 41
Location : www.kemishtaj.com

MesazhTitulli: Re: kush eshte ortodoks ktu??   Sun Apr 19, 2009 2:42 am

une jam ortodoks dhe nip prifti gjithashtu.i uroj te gjithe ortodokset gezuar pashket! "sostanesti"!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.discoatlantis.co.nr
Gifted
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/06/2009

MesazhTitulli: Re: kush eshte ortodoks ktu??   Fri Jun 12, 2009 4:39 pm

UUUna kam mamin ortodokse,i uroj te gjithe personave te cfaredolloj karakteri fetar nje jete sa me te lumtur!


www.dhurata.com
Dergoni tashme lule,dhurata,ikona, fale sherbimit me te ri ne Shqiperi dhurata.com!
Ju mirepresim! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush eshte ortodoks ktu??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte ortodoks ktu??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Besimet fetare :: Komuniteti orthodhoks-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog