MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kam disa kerkesa

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

kam disa kerkesa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa - Faqe 2 Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 1:19 am

Atehere presim pergjigje nga ty Niko kur te kthehesh .Te uroj udhetim te mbare dhe tja kalosh mire ne atje ku do shkosh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

kam disa kerkesa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa - Faqe 2 Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 7:34 pm

[url=http://www.lushnja.com/javascript:emoticonp('tymose njeher')]kam disa kerkesa - Faqe 2 521962[/url]o niko ne lushnje do vish?[url=http://www.lushnja.com/javascript:emoticonp('tymose njeher')]kam disa kerkesa - Faqe 2 521962[/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa - Faqe 2 Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 7:50 pm

Normal o Tao , kam nja 6 muaj qe nuk shkoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

kam disa kerkesa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa - Faqe 2 Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 5:07 pm

ku e ke shtepine ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
kam disa kerkesa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kam disa kerkesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Vėrejtje dhe kėshilla-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions