MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI Empty
MesazhTitulli: ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI   ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 11:06 am

Dokumentar i pėrgaditur nga TV i BBC-sė, i udhėhequr nga njė gazetar, i cili ishte viktimė e abuzimit nga njė prift pedofil. Nė kėtė dokumentar ai shpalon skandalin, qė ekziston mbrenda kishave e deri nė Vatikan.

PJESA 1
PJESA 2
PJESA 3
PJESA 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
 
ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Besimet fetare :: Komuniteti katolik-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions