MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje per ata qe jane online

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 12:14 am

pershendetje te gjithve....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 4:25 pm

Nje Peshendetje per Gocen e babit , dhe nje urim per gjithe postimet qe ka bere . Si dhe ne moderimin e forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
GoldeN

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 34

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 4:14 am

pershendetje all juve on per durim klm. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 36
Location : Greece

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Online!!!   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:44 pm

Pershendetje te Gjith Chattistave Online!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 36
Location : Greece

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:46 pm

Sigurishte nuk harrojme te pershendesim Nikon! Pershendetje Niko.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:16 pm

blerjan shkruajti:
Sigurishte nuk harrojme te pershendesim Nikon! Pershendetje Niko.

shume faleminderit , edhe une te pershendes Blerjan , gjithashtu nje prsh edhe per gjith pjesmarresit ne www.lushnja.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 1:03 am

PRAONI PERSHENDETJE ME TE SINQERTA NGA UNE ENGJELLUSHA SI ANTARE E RE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 12:15 pm

Pershendes te gjithe ata qe jane online dhe offline, ia kalofshi bukur kudo qe te jeni pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_biggrin pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Lol pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Lol pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Lol pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 1:04 am

pershendetje per te gjithe ketu aman dhe per adminin e padukshem, ku humbe mor Nikooooo pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_eek pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_question


kalojani super pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_biggrin pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Lol pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 521962
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 11:51 pm

Pershendetje te gjithve por ne vecanti kushe eshte on line ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
VISSARION_LUSHNJA_HITLER
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/01/2009

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: hi   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeTue Apr 13, 2010 12:04 pm

pershendetje mel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 1:30 am

Pershendetje pa fund per te gjithe forumistat nga jane e nga sjane.
Kalojani kendshem. pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_biggrin pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843 pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 743843
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leona
Antar i ri
Antar i ri
Leona

Numri i postimeve : 13
Join date : 22/04/2010

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 7:05 pm

Pershendetje te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje per ata qe jane online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions