MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 gjeografia e mashkullit dhe e femres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

gjeografia e mashkullit dhe e femres Empty
MesazhTitulli: gjeografia e mashkullit dhe e femres   gjeografia e mashkullit dhe e femres Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 5:07 pm

Gjeografia e femrės

Nė moshėn prej 18 deri nė 20 vjeē femra ėshtė si Afrika - e egėr, e bukur dhe me shumė zona misterioze dhe te pavizituara;
Midis 21 dhe 30 vjetėsh femra ėshtė si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos pėr tė pasurit;
Midis 31 dhe 35 vjetėsh femra ėshtė si India - sensuale, e qete dhe me plot besim nė bukurinė e vet;
Nė moshėn prej 36 deri nė 40 vjeē femra ėshtė si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nji pjesė e botės qė vizitohet me kėnaqėsi;
Midis 41 dhe 50 vjetėsh femra ėshtė si Jugosllavia - lufta ėshtė humbur, kurse dėmet e sė kaluarės kanė lėnė gjurmė tė thella;
Midis 51 dhe 60 vjetėsh femra ėshtė si Rusia - e shkatėrruar, pa kontroll dhe nuk i pėrfill vizitorėt;
Nė moshėn midis 61 dhe 70 vjetėsh femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa ardhmėri;
Mbas moshės 70 vjeēe femra ėshtė si Afganistani -ēdokush e di ku ėshtė, mirėpo nuk e viziton askush.

Gjeografia e mashkullit
Midis 15 dhe 70 vjetėsh mashkulli ėshtė si Amerika * udhėhiqet nga njė kastravec.

_________________
gjeografia e mashkullit dhe e femres Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

gjeografia e mashkullit dhe e femres Empty
MesazhTitulli: Re: gjeografia e mashkullit dhe e femres   gjeografia e mashkullit dhe e femres Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 4:27 am

shum bukur......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alipasha
Antar i ri
Antar i ri
Alipasha

Numri i postimeve : 14
Join date : 20/06/2009

gjeografia e mashkullit dhe e femres Empty
MesazhTitulli: Re: gjeografia e mashkullit dhe e femres   gjeografia e mashkullit dhe e femres Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:53 pm

Shume eksperte tregohesh per vitet qe ke...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
gjeografia e mashkullit dhe e femres Empty
MesazhTitulli: Re: gjeografia e mashkullit dhe e femres   gjeografia e mashkullit dhe e femres Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjeografia e mashkullit dhe e femres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions