MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Renditja E KATEGORIS SE PARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeSun May 11, 2008 1:16 pm

Bylis 74
Apolonia 72
Lushnja 70
Laci 65
Burreli 64
Ada 56
Luftetari 48
Skrapari 48
Turbina 44
Dajti 43
Sopoti 42
Pogradeci 40
BilishtSport 40
Naftetari 40
Erzeni 36
Tomorri 30
Gramshi 26
Tepelena 10
FORZA DJEMA SE JEMI SHUME AFER SUPER LIGES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:03 am

HAJDE SUKSESE NE SUPERLIGE TANI...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeMon May 26, 2008 2:20 am

SkuadraFBHPG+G-
Bylis2365747020
Apolonia2374737023
Lushnja2257735726
Burreli2095675025
Laci1978665628
Ada17116574537
Luftetari14146484744
Skrapari15163483937
Dajti12148443729
Pogradeci12158443437
Turbina14182443448
Bilisht Sport12175413548
Sopoti12175412942
Naftetari12174403646
Erzeni11176392940
Tomori9196332953
Gramshi9223302856
Tepelena22751123106


golashenusit
Klodian AsllaniBylis
15
SefaLushnja
14
PustinaPogradeci
13
MaloDajti
13
Dorian BubeqiLushnja
12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeMon May 26, 2008 2:21 am

polskaALB shkruajti:
HAJDE SUKSESE NE SUPERLIGE TANI...Smile


shume flm polsk , sot mundem me penallti kastriotin 4-2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Reanimator
Antar i ri
Antar i ri
Reanimator

Numri i postimeve : 4
Join date : 13/05/2008

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeMon May 26, 2008 3:47 am

Urime urime urime per cunat e kryen misionin me sukses cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeMon May 26, 2008 1:09 pm

tani le ti pervishemi punes se na pret nje rrug e gjate dhe e veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:21 am

qe kur keshtu bylysi more djema???
e, sa mbrapa me sportin qe qenkam...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




Renditja E KATEGORIS SE PARE Empty
MesazhTitulli: Re: Renditja E KATEGORIS SE PARE   Renditja E KATEGORIS SE PARE Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Renditja E KATEGORIS SE PARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: ks lushnja-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions