MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar Empty
MesazhTitulli: Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar   Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 3:44 am

.Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar Polici10Njė ngjarje e rėndė ka tronditur qytetin e Lushnjės rreth mesnatės, kur njė person u qėllua pėr vdekje me armė me silenciator
Sipas komisariatit tė Policisė sė Lushnjės, qė ka mbėrritur menjėherė nė vendngjarje, viktima ėshtė Gerti Lala, 27 vjeē. I riu u qėllua nė lagjen "Skėnder Libohova" nė vendin e quajtur “Ypsiloni” me njė pistoletė me silenciator. Plagėt e marra shkaktuan vdekjen e Lalės para se ai tė mund tė merrte ndihmėn e parė mjekėsore.

Uniformat blu nisėn menjėherė hetimet pėr tė zbardhur motivet dhe autorėt e kėtij krimi, qė pėr momentin mbeten ende mister


top-channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions