LUSHNJA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Mendimi i shumė studentėve aktualė..

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:55 am

Mendimi i shumė studentėve aktualė..



Po sjell ne forum nderhyrjen e nje lexuesi te gazetes Shekulli,i cili shpreh nje opinion te perafert me ate te shumices se emigranteve!

"Pasi tė mbaroj studimet, tė fus diplomėn nė xhep, do tė iki pėr disa vite jashtė shtetit, tė punoj, tė siguroj ca tė ardhura (pėr njė shtėpi, njė makinė, njė biznes apo diēka tjetėr) pastaj do tė kthehem nė Shqipėri,pėr tė jetuar pranė tė afėrmve". Ėshtė mendimi i shumė studentėve aktualė. "Po kur tė kthehem, si do tė jenė mundėsitė, sa do tė ketė evoluar mentaliteti, kultura, korrupsioni, politika, shoqėria, por mbi tė gjitha, cilėsia e kėtyre? Po mundėsia pėr punė?!",- mendojnė disa tė tjerė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era


Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeSun May 18, 2008 8:59 pm

o niko po na ler rehat ti mbarojme kto studime njehere amane..eamane. kto jane pyetje qe pergjigjet do i tregoje koha se une per vete nuk i di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:25 pm

era mos shmang pyetjen por pergjigju , une psh. mendoj se nese shqiperia nje dite do ndryshoj jam i sigurt se do me kete ne krahe te djatht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB


Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 38

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:11 pm

Niko shqiperine duhet ta nryshojme nedhe jo te presim qe te ndryshoje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
era


Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:32 pm

un iu shmanga pyetjes se nuk e di rrjedhen e rruges time. por po te flasim "sikur","ndonjehere" etj. atehere pergjigja eshte ajo qe ka thene polskaALB. dhe ti po prite ndryshimin pa u kthyer vete jo qe ne krahe te djathte sdo jesh po edhe i majti do te zeri me "shqelma"..... por mos e humb besimin se te gjithe bashke do ta bejme shqiperine. ok?ej po se mos do zihemi pastaj kush do rri ne krahe te djathte se edhe une ate kisha menduar Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:59 pm

une me te djathten jame , pastaj bashkimi bene fuqin thote populli , le te shkojme te gjith me te djathten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK


Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeSat May 31, 2008 7:12 am

Une me thone te drejten me mu dhon nai shonc do boj korrupsion sa me e ble ate benzin CLS-n AMG se ka dal si hspirt hahhahahah

Ne krah te djatht me keni....per cdo gjo ma coni nai sms.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres



Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 1:26 am

ka kohe deri atehere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Empty
MesazhTitulli: Re: Mendimi i shumė studentėve aktualė..   Mendimi i shumė studentėve aktualė.. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendimi i shumė studentėve aktualė..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» sa shume lek...
» Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!
» Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
» Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?
» Uiski, me shume dhembje koke se vodka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Studentet-
Kėrce tek:  
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions