MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sa shume lek...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: sa shume lek...   Sat Jun 14, 2008 12:06 pm

nqs do kishit nje shume te madhe lekesh(por sh eee) cfare do benit me to???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Mon Jun 16, 2008 8:50 am

E kam fiksim me hap nji jetimore......dhe Inshallah me ndimen e Zotit kur ti kem mush 35 vjec do e kem hap Inshallah....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Tue Jun 17, 2008 2:34 pm

mqs tapa e shprehu me perpara per jetimoren un per vete do hapja azile per te moshuarit se te shkretet jan bere si loje ping-pong hidh njeri e prit tjetri(madje i hedhin se per te pritur si pret njeri)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Wed Jun 18, 2008 7:55 am

Po mundemi dhe me bashkpunu ne Era i hapim te dyja nen nji emer qe te kemi shpenzime me te pakta....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Wed Jun 18, 2008 12:56 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Po mundemi dhe me bashkpunu ne Era i hapim te dyja nen nji emer qe te kemi shpenzime me te pakta....


hahah... me pelqen vertet si ide se pika e dobet per mua jane femijet jetim dhe pleqt prap "jetim", por shpresoj mos te kemi mosmarrveshje per emrin e istitutit. nejse un jam tolerante Very Happy . mesa shoh une vetem ne o tapa dashkemi sh lek ose kta te tjeret i duan por vetem per vete lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Thu Jun 19, 2008 7:37 am

Mos u merzit Era se me pak pune arrihet gjithcka sa per emrin shum e leht...TAER ose ERTA...hahahha...dhe pastaj ne ta hapim i here se emrin e gjejm...

Ps: kto tjeret lal kerrnac i dun vetem per vete...ca pret ti me te dhon lek Favi kshu hahaha...

Mos dal na tema une se ndryshoj mendimin sa te behem me lek do hap jetimore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Thu Jun 19, 2008 4:24 pm

hahaha..sa kombinim i bukur....TAER s eshte keq po ERTA yll fare.. hajt pra ne realizimin e vepres... se emrin e gjetem(gjysmen e punes) tashi dhe ....leket na mungojne...po avash avash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Thu Jun 19, 2008 7:20 pm

juve dy hiē s" ju mungojne (LEKET)
nejse ju uroj sukses po per mua ka ndonje vend pune se edhe mua me pelqen si ide.

Po une do ngrij edhe nje xhami afer qe ti edukonim ,se nuk ka edukat me te mire se feja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Fri Jun 20, 2008 7:11 am

Sara nese punon vullnetarisht bujrum lal...nese do lek sorry...Saper xhamin e kam bo projektin....Kompleksi ERTA..ku do te ket 2 konvikte..nji per femra dhe nji per meshuj...1 shkoll nji xhami, biblotek, dhe nji mini komplex per sportin ( kalceto, fush tenisi, palester..etj...)

Leket i kemi gjet ja ca po tani duhet me gjet venin une po mendoja ne rogezhin sepse Era na Lu dhe une na Pe mos zihemi ta kemi ne mes...megjithate ka koh me fol dhe per kete...

Vullnetaret jane te mirpritur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Fri Jun 20, 2008 11:20 am

flm per oferten Tapa po vullnetarisht nuk punohet se nuk behet pun me cilesi pastaj ,ju uroj suksese ne projektin tuaj. Une po filloi te mendoj per projektin tim te radhes....SPITALIN aty ko do te kaloni te gjith qoft per nje grib te lehte (nuk jua uroj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Fri Jun 20, 2008 3:01 pm

me gjith kte kompleks (ERTA)qe kemi menduar ne o sara s eshte cudi qe ti marrim masat dhe per kurimin e semundjeve Very Happy Very Happy . megjithate ti suksese ne punen tende por te lutem ndrysho nga dok te tjere se jan bere per turp. nuk guxon ti flasesh dokut pa i tregu sa lek ke ne xhep si fillim....si thua e ben dot? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Sat Jun 21, 2008 3:05 am

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Mos u merzit Era se me pak pune arrihet gjithcka sa per emrin shum e leht...TAER ose ERTA...hahahha...dhe pastaj ne ta hapim i here se emrin e gjejm...

Ps: kto tjeret lal kerrnac i dun vetem per vete...ca pret ti me te dhon lek Favi kshu hahaha...

Mos dal na tema une se ndryshoj mendimin sa te behem me lek do hap jetimore.

ca flet o lal ku jep leke Favi. Favi vetem ceqe jep Laughing pastaj c'hyn Favi ketu i here se marr vesh une.Bosi eshte Niko haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa Tek ai ankohuni po te doni

po te kisha shume para do i shperndaja per bamiresi Razz (po me duket vetja si Arbri i BB Laughing )
Hmm.. po te kisha shume para do hapja nji biznes te madh te timin dhe do kisha mundesi me hap shume vende pune e do jepja rrogat 10-fishin e normales Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   Sun Aug 31, 2008 3:11 pm

po te kisha shume leke, behet fjale per mbi 10 ml. euro... do kisha blere nje shpi ne transilvania se jam duke par ca foto tani te ketij rajoni...
nuk jam per bamiresi me then te drejten...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa shume lek...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa shume lek...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog