MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderator: Moderators
77883Tue Oct 19, 2010 12:05 pm
Agim Shkodra Islami dhe ndikimi i tij nė Ballkan
Asnjė mesazh i ri

Bota muzikore

Albumet, kėnget mė tė reja, kėngėtarėt mė tė preferuar nė kėtė seksion, thashetheme mbi kėngėtarėt VIP, evenimentet muzikore nė Shqipėri.
Moderator: Moderators
14106Fri Oct 08, 2010 4:00 pm
angel girl kengetari/rja juaj e preferuar
Asnjė mesazh i ri

Video te ndryshme

ketu do gjeni video te katekorive te ndryshme !
Moderator: Moderators
1032Sun Jan 31, 2010 9:03 am
tina video interesante
Asnjė mesazh i ri

Studentet

GJithcka mbi studentet brenda dhe jasht vendit!
Moderator: Moderators
831Fri Jun 12, 2009 4:55 pm
Gifted C'mendim keni per shkollat private?
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Rreth kinematografis shqipetare si edhe asaj te huaj!
Moderator: Moderators
24Sat Jul 11, 2009 4:19 pm
etmond “Beratinus”, fiton “Madonėn e Kristaltė”
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Pasqyrimi i botes edhe i ndjenjave tuaja nepermjet fjaleve, mund te shkruani krijimet tuaje si edhe diskutoni mbi letersin!
Moderator: Moderators
41123Tue Sep 17, 2013 8:35 pm
xheladin XHELADIN HAMZA
Asnjė mesazh i ri

Vogelushet shqiptar

Kendi i gjithe vogelusheve!
Moderator: Moderators
315Wed Aug 27, 2008 1:10 pm
ADA Emra per vogelushat shqiptar
Kultura Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions