MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun May 18, 2008 7:41 pm

Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun May 18, 2008 7:46 pm

une preferoj me shume veshjet sportive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun May 18, 2008 8:27 pm

varet nga situatat dhe duke marre parasysh situaten time (qe shkoj ne shkolle,bibloteke etj) preferoj veshje sportive per te qene sa me aktive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun May 18, 2008 11:12 pm

era shkruajti:
varet nga situatat dhe duke marre parasysh situaten time (qe shkoj ne shkolle,bibloteke etj) preferoj veshje sportive per te qene sa me aktive.


uauuuuuuuuuu dhe me rime kjo goca , paske shijet e mija me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Mon May 19, 2008 12:10 pm

Normalisht varet nga situata,por normalisht veshje sportive perdor...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Mon May 19, 2008 3:20 pm

po ja o niko kur isha e vogel me pelqenin vjershat prandaj perdor rimen. kam shijen tende por per rroba gocash e kisha fjalen une (hahahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Mon May 19, 2008 5:03 pm

une zakonisht perdor rroba sportive ne jeten e perditshme , ndersa ne raste te vecanta me pelqen te vishem ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Tue May 20, 2008 8:13 am

Xhinsa bluze polo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun Jun 01, 2008 4:23 pm

zakonisht vishem me ctme dali para dhe ka rendesi qe te ndihem mire, sepse shkoj ne pune dhe nuk me lejohen veshjet e tepruara

kurse kur dal per kafe ose ne ndonje sebep me pelqen te vesh gjera te vecanta . i kam fiksim qe te rrobat te kete xhingla-mingla Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Wed Jun 04, 2008 6:06 pm

Ti ha xhingla minglat une ty looool

Me pelqen te vishem qe te bie ne sy hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   Sun Aug 31, 2008 3:15 pm

mua me pelqen vetem te vishem... pak rendesi ka stili. vetem ama te behet fjale per veshje dhe jo per cveshje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen lloj veshjeje preferoni me shume?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gladiola Busulla: Poezia ėshtė njėlloj si dielli, ajri, uji
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog