MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ADA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 27/08/2008

Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:00 pm

Tungjatjeta!!!
Jam Ada. 23 vj., jo lushnjare e lindur...
uroj te njihemi sa me mire ne kete forum te Dr. Niko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:07 pm

Pershendetje e dashur dhe miresevjen Smile

_________________
Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
ADA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 27/08/2008

Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: shume xhentile!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:42 pm

flm per mikpritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 11:59 pm

PERSHENDETJE ADA E TE UROJME MIRESERDHJEN, SHPRESOJM TE NGELESH E KENAQUR NGA Y FORUM SI DHE NGA ANTARET E TIJ!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:30 am

Mireseerdhe moj Ada!!!
na ke te gjithe ne dispozicion per cdo lloj ndihme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Edhe nga une nje Tungjatjeta!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi