MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 C'eshte jeta?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:12 pm

Jeta ėshtė njė fat = Kape !
Jeta ėshtė bukuri = Admiroje !
Jeta ėshtė lumturi e plotė = Shijoje !
Jeta ėshtė njė ėndėr = Bėje realitet !
Jeta ėshtė njė sfidė = Bėri ballė asaj !
Jeta ėshtė njė detyrė = Kryeje !
Jeta ėshtė njė lojė = Luaje !
Jeta ėshtė e ēmueshme = Kujdesu !
Jeta ėshtė njė pasuri = Ruaje !
Jeta ėshtė dashuri = Gėzoje !
Jeta ėshtė mister = Zbuloje !
Jeta ėshtė premtim = Pėrmbushe !
Jeta ėshtė trishtim = Kapėrceje !
Jeta ėshtė hymn = Kėndoje !
Jeta ėshtė luftė = Pranoje !
Jeta ėshtė tragjedi = Pėrballoje !
Jeta ėshtė lumturi = Meritoje !
Jeta ėshtė jetė = Mbaje jetėn !


nga Profesor Ibrahim Egriu

Po per juve c'fare eshte jeta?

_________________
C'eshte jeta? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
er-cami

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 31

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 4:36 pm

JETA PER MUA ESHTE NJE LOJE SHUME E RREZIKSHME DHE BUKUR KU DO
LUAJTUR ME SHUME KUJDES,,,
ER-CAMI LUSHNJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:12 pm

per mua jeta eshte dhurat e zotit , per per kete arsye eshte e paprekshme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 1:05 pm

ne nje mendim me NIKUN (shum bukur e ka thene)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 1:09 pm

Jeta eshte nje rruge e gjate plot kthesa, nga materniteti deri ne varreza

_________________
C'eshte jeta? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
er-cami

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 31

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 2:44 pm

eh mo niko eh se vetem ti e ke dhurat ne te tjert e kemi blere cik si shtrejnt,
pa mos luaj ne lojen e jetes dhe mos te duash je i detyruar te luash,prandaj shoku luaj me
shume kujdes se mund vritesh dhe do shohesh pastaj ne eshte e prekshme apo jo...
er-cami lushnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:10 pm

Jeta eshte te ngrihesh mengjesin tjeter dhe te pershendetes nje dite te re, me diell apo me re qoft...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 33

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 11:57 am

jeta eshte nje sprove...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:35 pm

Mua me duket sikur sprove eshte cfare jeta te ofron dhe jo jeta ne vetvete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
C'eshte jeta? Empty
MesazhTitulli: Re: C'eshte jeta?   C'eshte jeta? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'eshte jeta?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions