MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shtypi dhe politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderator: Moderators
63108Tue Oct 12, 2010 9:46 pm
Agim Shkodra Abuzimet seksuale tė priftėrinjve shkaktuan 13 vetėvrasje
Asnjė mesazh i ri

Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Moderator: Moderators
31110Sun Oct 24, 2010 4:01 pm
Agim Shkodra Godo: Kisha, dyshoj se ėshtė shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes
Moderator: Moderators
528Tue Oct 12, 2010 9:25 pm
Agim Shkodra 11 Shtatori dhe teoritė e konspiracionit
Asnjė mesazh i ri

Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.
Moderator: Moderators
22125Sat Oct 16, 2010 4:42 pm
Agim Shkodra Islami gjithandej....
Shtypi dhe politika Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions