MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jeta studentore!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Jeta studentore!   Wed May 28, 2008 12:21 am

Mua Deri tani me ka pelqyer..pavaresia qe te jep me shum me terheq dhe gallatat me shoqerin ne universitet..
Por te punosh dhe te mbash mesatare te lart qeka vertet nje stress i padurushem..aq shum esht materiali per te studiuar saqe dhe kur del nje te shtun a te diel me shoqerin ndihesh ne faj se fillon mendon deri ku mund te kishe arit me te studiuar (te pakten mua kshu me ndodh). Jeta studentore esht pergjithesisht, per ke realisht impenjohet e studion, nje stress i madh me disa momente argetimi qe vlejn ti kujtosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jeta studentore!   Thu Jan 15, 2009 1:17 am

eh jeta studentore ka te mirat qe do ti kujtojme me nostalgji por per momentin nuk i vleresojme dhe na duken rutine

ja vlen mbas shume vjetesh ti kujtosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Jeta studentore!   Fri Jan 16, 2009 3:56 pm

Por me e bukur gjithsesi mbete shkolla e mesme! Apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jeta studentore!   Thu Feb 05, 2009 1:50 am

GJITHMON PA DISKUTIM
ATO KOHRA NUK HAROHEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 34
Location : Greece

MesazhTitulli: Re: Jeta studentore!   Mon Apr 20, 2009 5:13 pm

C'do shkolle te le nje pershtypje. Shkolla 8-te vjecare te kujtone femijerine, ato zenkat e vogla me shoket.Pastaj Shkolla e mesme: Te sjelle ne pahe ato kujtimet Rinore. Kurse shkolla e Larte eshte me ndryshe,te sjelle me me afer me jeten e perditshme.Te meson se si te Cashe ne Jete!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jeta studentore!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeta studentore!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Studentet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs