MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje Lushnja!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fotogemelli
Antar i ri
Antar i ri
fotogemelli

Numri i postimeve : 4
Join date : 09/06/2008

pershendetje Lushnja! Empty
MesazhTitulli: pershendetje Lushnja!   pershendetje Lushnja! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:45 pm

Pershendetje te gjithe lushnjareve kudo qe ndodhen !!!
Jeni sit fantastik vazhdoni keshtu sic e keni nisur .!!!

suksese adminit!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Lushnja! Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje Lushnja!   pershendetje Lushnja! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 3:04 pm

pershendetje fotogemel te urojme mirseardhjen dhe shpresojm te ndihesh sa me mire mes nesh ne kete forum.
Dhe shume flm per urimin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje Lushnja! Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje Lushnja!   pershendetje Lushnja! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:40 pm

pershendetje fotogemelli mirese vjen midis nesh !!!

kalofsh kendshem !!!

_________________
pershendetje Lushnja! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje Lushnja! Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje Lushnja!   pershendetje Lushnja! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje Lushnja!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi