MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ~~Restaurant Lushnja ******

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:17 am

Se bashku me hotelin kemi ne dispozicion dhe kete restorantin!!!
Nese deshironi te hani nje darke ne kete restaurant duhet qe te rezervoni me heret


Ju befte mire!!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Tallava! nė Sun Jun 08, 2008 12:43 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:25 am

ups qenkam fut ne restorant Laughing jo jo flm se mbaj diete

_________________
~~Restaurant Lushnja ****** Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:42 am

urdheroni urdheroni !!!
Te ofrojme menyne e dietave lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:40 pm

a beni , piza ketu ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:00 am

na falni jemi ne tested version dhe nuk kemi qelluar ketu

ketu pergatiten te gjitha llojet e ushqimeve boterore kshu qe ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 34
Location : firenze

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:15 am

una diavoleta,,grazie molto gentile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:04 pm

Une dua nje pize
A ka ketu??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
~~Restaurant Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Restaurant Lushnja ******   ~~Restaurant Lushnja ****** Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Restaurant Lushnja ******
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions