MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershndetje lushnja.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
er-cami

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 31

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 4:16 pm

cheers pershendetje lushnja si ja kaloni mir jeni,une jem
er-cami lushnje,hajt mir se ju gjeta dhe shpresoj tja kalojm mir se bashku..
er-cami lushnje ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 6:11 pm

pershendetje camo , mire se na ke ardhur !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 10:54 pm

mirsevjen ercamo shpresojm te gjendesh mire ne kete forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 11:58 pm

Miresevjen Ero ta sigurojme me 100 firma qe do kenaqemi Wink
Po sna fole pak me teper per veten mo Ero nga je ku je si je dhe me se merresh??

p.s komplimenta per avatarin paske dal si dak
Laughing

_________________
pershndetje lushnja. Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
er-cami

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 31

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 4:33 pm

rrofshi te gjithe per mirpreitjen,me falni qe nuk u prezantova,
UN JAM ER-CAMI TE PAKTEN KSHU ME NJOHIN NE LUSHNJE.
MOSHA-20VJEC
JAM NGA QYTETI ME I BUKUR PER MUA NGA LUSHNJA.
PER MOMENTIN NDODHEM NE GREQI,PO DO LEVIS NE ITALI.
hop NQS DONI TE DINI ME SHUME PER MUA MOS NGURONI TE MA THONI,CIAO
ER-CAMI LUSHNJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 1:44 pm

Paske ardhur ne vendin e duhur atehere Very Happy ktu ka shuuuume lushnjare qe jane shperndare neper bote p.sh une ktu gjeta motren e shoqes time qe ndodhet ne Amerike lol lol. E pershendes Erxhin. Dhe jo vetem lushnjare por dhe komshinj,kosovar e maqedonas qe do te thote qe Lushnja eshte vend i dashur dhe nga te tjeret Wink jo vetem nga patriotat.
Gezohem Ero qe je dhe ti midis nesh dhe mbi te gjitha qenke djal i komunikueshem dhe poet Very Happy

Kalos eir8es kai na peraseis kala Wink

_________________
pershndetje lushnja. Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
AlbanianPride
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 02/08/2008

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve!   pershndetje lushnja. Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 7:53 am

Per te mos hapur nje topic tjeter, ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj sukses ne te gjitha fushat e jetes. Jam anetar is ri dhe jetoj ne USA. me vjen mire per kete faqe qe keni hapur dhe uroj video me te bukura te postoni ne te ardhmen per Lushnjen dhe Lushnjaret. Uroj qe te kete sa me shume progres ne Lushnje. Shpresoj te shkruaj serish ne te ardhmen.

Sa deshire do te kisha qe Lushnja te nxirte nje "Vace Zela" te dyte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 12:43 pm

pershendetje dhe mire se na ke ardhur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 11:55 pm

AlbanianPride shkruajti:
Per te mos hapur nje topic tjeter, ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj sukses ne te gjitha fushat e jetes. Jam anetar is ri dhe jetoj ne USA. me vjen mire per kete faqe qe keni hapur dhe uroj video me te bukura te postoni ne te ardhmen per Lushnjen dhe Lushnjaret. Uroj qe te kete sa me shume progres ne Lushnje. Shpresoj te shkruaj serish ne te ardhmen.

Sa deshire do te kisha qe Lushnja te nxirte nje "Vace Zela" te dyte...


Per mendimin tim nuk besoj se do kishe bere keq me hapjen e topikut te rii.Mire do ishte qe te prezantoheshe dhe ti si te tjeret qe anetaret mbi te gjitha ta njohin pak me shume njeri-tjetrin. Gjithsesi gezohem qe je dhe ti midis nesh Very Happy

Te pershendes !!

_________________
pershndetje lushnja. Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershndetje lushnja. Empty
MesazhTitulli: Re: pershndetje lushnja.   pershndetje lushnja. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershndetje lushnja.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions