MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gezuar lushnja.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:28 pm

Gezuar dhe suksese te metejshme per Lushnja.com!! eeeee

_________________
Gezuar lushnja.com Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 7:15 pm

hajde gezuar pergjithmon lushnja!!!!! urime sitit e urime nikos qe ia doli mbane pas gjith ktyre mundimeve por ishte nje djerse jo e hedhur kot. bravo niko e suksese te shumta paste siti(megjithe ne kuptohet Very Happy )URIMEEEE ii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 7:21 pm

Urime speciale per Nikon! meriton nje "BRAVO" me plot goje. Niko e beri punen e vet haaaahaaahhaa tani eshte radha jone qe ta ngrejme lart e me lart Very Happy

_________________
Gezuar lushnja.com Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 2:03 am

shume faleminderit per urimet , gjithashtu edhe une ju falenderoj shume pasi pa ndihmen tuaj nuk do kisha bere asgje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 7:53 am

urime Niko dhe suksese te metejshme........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 6:34 pm

Shume faleminderit , ky forum i eshte kushtuar gjithe lushnjarve dhe miqeve te saj , ku mund te diskutojme rreth temave te ndryshme shoqerore!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:07 pm

Iiiii pak kohe si nuk isha ktu paska nrru dhe domainin ky Shocked Shocked Shocked

ajde urime per domain e ri dhe per gjith antaret qe qekan shtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Silvi
Antar i ri
Antar i ri
Silvi

Numri i postimeve : 2
Join date : 02/07/2008

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:11 pm

gezuar dhe nga ana ime

me behet qefi qe paska perparuar dhe lushnja

komlimenta administratoreve !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:53 pm

flm silvi , gjithashtu edhe ne te nderojm per pjesmarrjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Gezuar lushnja.com Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar lushnja.com   Gezuar lushnja.com Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar lushnja.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions