MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ~~Hotel Lushnja ******

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:14 am

Vini Re !!! Vini Re !!! Vini Re !!!

Filloi punen Hoteli me luksoz ne europe Hotel Lushnja me 6 *

Tani ktu kemi dhoma nga me te ndryshmet

Kemi extra gjera qe behen me porosi

cmimet ende nuk jan vendosur sepse jemi ne faza testuese dhe per nji jave pushimi do jet falas ne kete hotel nga java tjeter do ti bejme te ditura cmimet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:23 am

kam nderin qe do fle e para ketu sonte se do mbahet mend ne histori
"Favi fjeti e para ne hotelin me 6 * Laughing

une dua nji dhome me sauna brenda po me krevat tek po pati mundesi se nata e pare eshte dhe nuk i dihet se ca ndodh naten
geek

_________________
~~Hotel Lushnja ****** Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:38 am

dhoma te tilla nuk kemi kemi vetem nji dhome qe eshte pak me e vogel meq qenke vetem kjo ka nji dhom te fjetjes nji dhome te ndejes , pishinen saunen masazhistat dhe nji person qe rri dhe ndegjon urdherat e tua tongue

Keni laptop dhe televizor ne te gjitha dhomat dhe gjithashtu dhe ne banjo e pishine qe ndodhen ne te njejtin vend

Nje puntor do tju shpie tek dhoma juaj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:43 pm

au , po me gjith keto kushte qe paska ky hotel , do me duhej te punaja nje jet per te fjetur nje nate! po nejse po perfitoj nga oferta e javes se pare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:01 am

Cmimet do jene extra te lira per antaret e forumit tone Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 34
Location : firenze

~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:17 am

sa mir qe u bera anetar i forumit,almeno nje gje te mir e fitova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
~~Hotel Lushnja ****** Empty
MesazhTitulli: Re: ~~Hotel Lushnja ******   ~~Hotel Lushnja ****** Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Hotel Lushnja ******
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions