MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Me prane njeri-tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Moderator: Moderators
32195Sat Oct 30, 2010 11:47 am
Princo Erdha edhe un
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
Moderator: Moderators
17267Fri Aug 13, 2010 7:05 pm
Leona pershendetje per ata qe jane online
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni njėri-tjetrin

Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.
Moderator: Moderators
1361Thu Oct 21, 2010 11:38 am
Agim Shkodra mundet njeri te me ndimoj
Me prane njeri-tjetrit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions