MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 9:48 pm

cilat jane ato gjerat te cilat ju mungojne nga qyteti i Lushnjes


mua per vete me mungon cdo gje qe ka lidhje me Lushnjen Sad
me ka marre malli per xhirot qe dilnim nga "varrezat e deshmoreve" te Lushnjes

me mungon shoqeria ime lushnjare, me mungojne kafenet e qytetit tim Lushnjes
sado dhe ketej ka plot gjithsesi nuk krahasohen kurre me ato te Lushnjes, sepse nuk eshte bukuria por rehatlliku i qytetit tim qe nuk e krahasoj me asnje vend te botes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 5:44 pm

ashtu eshte goca e babit, per varrezat e lushnjes dhe mua me ka marr malli, por tani eshte hapur nji luna park, dhe per ate me ka marr malli. per shkollen, dhe per lagjen qe hanim fara lule dielli aty Smile mezi po pres te shkoj kete behar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:15 pm

obobo per varrezat thone , po blerimin e harruat ju , pastaj shoqeria e shkolles se mesme , ndeshjet e futbollit te ekipit tone , me mungon tifozlliku qe benim ne stadium etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:18 pm

mendova se vetem ne jabanxhijve na mungonin varrezat e deshoreve ne Lushnje po ju mugoka edhe juve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:10 am

Asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 34
Location : firenze

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:09 am

po kur merje kafen tek igli ketej merje kafen nga ana tjeter i haje manderinat qe kishe siper kokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 34
Location : firenze

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:11 am

me ka marr malli per ate xhiron qe beja me makin,nga toka jon tek gjimnazi posht beja rrotondon dhe dilja tek gjimnazi lart 18 tetori...na iku jeta emigrimeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 5:35 pm

PO kur shkonim ne stadium dhe shpesh hidheshim edhe nga hekurat . Kam koh qe nuk shkoj dhe me ka marr malli te themi me plot gojen FORZA LUSHNJAAAAAAAAAAAA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
grace
Antar i ri
Antar i ri
grace

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 7:44 pm

Me mungon eksresi qe pija cdo mengjes tek kafja e Altinit ne krahe te gjykates, po ma pate mi beni te fala.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Empty
MesazhTitulli: Re: gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?   gjerat qe ju mungojne nga Lushnja? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjerat qe ju mungojne nga Lushnja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions