MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 komentoni avataret e njeri-tjetrit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:11 am

ja dhe duhanxhiu nice nice

kurse avatari i nikos tregon qe niko luan me interin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:14 am

a luan thuaj enderr do e kisha , copa jame bere per kete skuader , po najse shyqyr qe fituam kampionatin thuaj ,

a urime per avtarin qe ke zgjedhur shume i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:16 am

jam une ajo tek avatari im Very Happy


vetem se aty kam dal kur me nxjorren nji reklam ne mes te New Yorkut
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:18 am

uuuuuuuuuuaaaaaaaauuu qenke shume e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:23 am

ja ne kjo ma mori mendimin Laughing

shum e bukur qenke favi loooooooooooooool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:26 am

eee flm flm Razz

kshu kam qene qe e vogel Razz

uuuuu e fitoj Big Brotherin arberi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 5:57 pm

Sa me pelqen ky avantari im, e kam rregulluar vet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:12 pm

o talli pa na thuj cik domethenien e vatarit tend se aty arrij te kuptoj vetem nje trendafil te bardhe dhe 2 sy lol. Te tjerat ca jane??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:25 pm

Analizoe dhe pak ok dhe pastaj po nuk gjete dhe diqka tjeter do e them une komplet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:31 pm

po me bejne syte xiiiixa lol
atehere jane bashkuar dy foto njera eshte foto me trendafila dhe tjetra foto e kronit ose diellit
lol!

Bingo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:40 pm

Ne fakt jan bashkuar dy foto njera eshte me trendafila dhe tjetra nuk eshte kroni as dielli po eshte nji femije me shami dmth muslimane dhe ka kuranin ne dore analizoe mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:43 pm

aaa po tani qe ethua po duket po se ca paska mbrapa si zjarr Rolling Eyes

p.s me mire do ishte tja hiqje ato trendafilat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:46 pm

hmmm ne fakt aj zjarri eshte i trendafilit Smile

jooooooooo nuk ja hjeeek Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:13 pm

aty ma mbaj avatarin Tallava mos e luj me !!!

edhe avatari i Nikos shume i bukur me ate flamur shqiptar qe tregon patriotizem Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:42 pm

Embarassed lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:43 pm

Faviola shkruajti:
aty ma mbaj avatarin Tallava mos e luj me !!!

edhe avatari i Nikos shume i bukur me ate flamur shqiptar qe tregon patriotizem Smile

flm favi , kam dal ne shesh bashk me studentet e tjere ne genova kur kosova mori pavarsin , e bene ne shenje falenderimi per italin dhe europen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:46 pm

ahaaaa akoma me mire atehere Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:35 pm

kjo si zemer duhet te jete Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:37 pm

rrac e mire me duket ky siper mua haaa haaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:37 pm

une kam frike nga ai mbisiper Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:42 pm

goca_babit shkruajti:
une kam frike nga ai mbisiper Laughing

jo mi lal se osht i mire fare ai si arush dudush Very Happy ama avatarin e paske nom fare lene mo Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:43 pm

po po tamam e the ti i ngjan te zonjes avatari Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:46 pm

mua me pelqenin me shume avtaret e pare qe ka pas kjo siper, cte shihje ,mabs nje pasqyre nje vajz e e bukure e embel , me ate fytyr te cilter etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:46 pm

goca_babit shkruajti:
po po tamam e the ti i ngjan te zonjes avatari Laughing

ky avatari siper osht si e zonja Razz Very Happy tpakten sic na genjen ajo Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:48 pm

NIKO shkruajti:
mua me pelqenin me shume avtaret e pare qe ka pas kjo siper, cte shihje ,mabs nje pasqyre nje vajz e e bukure e embel , me ate fytyr te cilter etj.

eh faleminderit Niko po ishte si nje reklam pak si e tepruar ajo prandaj dhe e hoqa Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
komentoni avataret e njeri-tjetrit Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
komentoni avataret e njeri-tjetrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions