MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 komentoni avataret e njeri-tjetrit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:58 pm

favi ku mke ato avataret qe kishe ishin disi me me disi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 8:50 pm

favi te kane kryqezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 8:54 pm

Sara shkruajti:
favi te kane kryqezuar
ne fakt e kam kryqezuar vete veten sara Smile . Kur isha ne shkolle te mesme nje sho nga klasa me beri nje vizatim ne bllokun e kujtimeve dhe une atje tek vizatimi vura foton time . doli nje gje e vecante > Kshu ne Avatar nuk duket bukur por origjinali eshte me i bukur Wink

_________________
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:59 pm

Ne fakt une sa e pashe avatarin tend me pelqeu pa mase !!!
Ta thash kte dhe andej nga lagja jone e preferuar Laughing Laughing
do kisha pas deshira ta shikoja dhe live Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:06 am

live vetem shoqa ngushte qe ka bere foton e ka pare . Se ajo me nxorri foto dhe ne momentin e pushimit gjate kur askush nuk ishte ne klase:lol:

_________________
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:08 am

Nuk do ma tregosh live kte ti ??? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:18 am

ahaaa ti e ke llafin per origjinalin. sqarohu Maku Laughing

kut t'dush reee !!!

_________________
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:22 am

po ti the se askush se ka pa live perveq shoqes tende kur e ka be foton dmth tani mund ta shoh dhe une ate live ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 7:39 am

Avatari ksaj hoces babit po me lun menc...shum i bukur sidomos fotoja...a vet je mij goca babit????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 2:21 pm

KY I JOTI E TAPA O I HERE MA I SHEMTUT SESA I IMI HAHAHHAAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:01 pm

keta avtaret ketu siper me duket se i futen friken gacave te forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:23 am

jo mor niko ne skemi frike por ata vete si nuk tremben duke e pare veten ashtu???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:59 pm

Era avatarin e ke shum te bukur....ne teshkretet nelem duke i pa ne onderr kto avataret tone....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:14 pm

Tallava! shkruajti:
po ti the se askush se ka pa live perveq shoqes tende kur e ka be foton dmth tani mund ta shoh dhe une ate live ???
bejme nje tjeter poze si ajo Wink Laughing

_________________
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:36 pm

iiii pooooooooooooooooo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 9:16 am

obobo cme pane syte Smile Niko shume king tek kjo foto!! eshte dhe foto disi me serioze Smile

_________________
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 3:28 pm

o niko pse i ke zene syte re? Very Happy lol!

po vellain tjeter ku e ke?( vellezerit bluz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 4:35 pm

Po une o era skam vellezer , jam djal i vetem haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa ii cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 6:12 pm

niko king fare je .per fotomodel.
doja te dija shpjegimin e eres x avaratin e saj,pse zemera kur nuk beson ne dashuri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 3:00 pm

sara paska si shume qejf me kercy e te hidhet me koke ne det me duket...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 3:05 pm

polskaALB shkruajti:
sara paska si shume qejf me kercy e te hidhet me koke ne det me duket...Smile
Ngaqe nuk di note o polskaALB
Komplimente me pelqen shume shkrimi ne anglisht qe ke vene plus edhe avareti je shum athdhetear me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:43 pm

Sara shkruajti:
niko king fare je .per fotomodel.
doja te dija shpjegimin e eres x avaratin e saj,pse zemera kur nuk beson ne dashuri?


po mi ta shpjegoj un .
pse moj sara zemra duhet vetem per ata qe besojne ne dashuri? un sdo thoja kshu.
zemra eshte motorri i njeriut. ja pse e kam vene ii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 1:55 pm

era shkruajti:
Sara shkruajti:
niko king fare je .per fotomodel.
doja te dija shpjegimin e eres x avaratin e saj,pse zemera kur nuk beson ne dashuri?


po mi ta shpjegoj un .
pse moj sara zemra duhet vetem per ata qe besojne ne dashuri? un sdo thoja kshu.
zemra eshte motorri i njeriut. ja pse e kam vene ii


nuk eshte motorr zemra moj era, po pompe,e ka theme edhe shkenca pastaj nga ana simbolike ,simbolizon dashurine. bounce bounce I love you I love you I love you eeeee eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 2:34 pm

uuhhh moj sara cme paska lene shkenca mbrapa...un e dija qe ishte motorr po na qenka pompe kjo zemra...epo shyqyr qe eshte nje gje qe funksionon te pakten


P.S po ti mos i harxho kaq shume kto zemrat se harxhohen por psh muaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 7:18 pm

mos u zini ju siper se zemra nuk eshte as pomp e as motorr , por nje cop mishi ne trupin e njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: komentoni avataret e njeri-tjetrit   komentoni avataret e njeri-tjetrit - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
komentoni avataret e njeri-tjetrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions