MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:02 pm

Jo aq shume por edhe pamja ka ate rendesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:00 pm

Kodi:
Jo aq shume por edhe pamja ka ate rendesin
Te marim nje shembull:
Pamjen e jashtme τe nje njeriu mund ta krahasojm me pamjen e jashtme te nje libri, kurse personalitetin e tij me permbajtjen e librit .
Nuk jam i mendimit qe nje liber mund te vlersohet per permbajtjen e tij duke mare parasysh pamjen e jashtme .<<Ligji i Merfit>>
E njejta gje ekziston dhe per njerezit, besoj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:35 pm

Ledi shkruajti:
Kodi:
Jo aq shume por edhe pamja ka ate rendesin
Te marim nje shembull:
Pamjen e jashtme τe nje njeriu mund ta krahasojm me pamjen e jashtme te nje libri, kurse personalitetin e tij me permbajtjen e librit .
Nuk jam i mendimit qe nje liber mund te vlersohet per permbajtjen e tij duke mare parasysh pamjen e jashtme .<>
E njejta gje ekziston dhe per njerezit, besoj!!!

Edhe nga veprat qe ai ben Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:42 pm

Jo aspak nuk ndikon
Me rendesi eshte bukuria shpirtrore
Vetem kjo e bene njeriun te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sennia
Antar i ri
Antar i ri
Sennia

Numri i postimeve : 6
Join date : 02/05/2010

A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:52 pm

Pamja i jep nje prezantim personit, prezantimi eshte thjesht prezantim nuk tregon permbajtje. Une mendoj se tregon nje pjese te personalitetit te njeriut pamja e jashtme, por nje pjese te vogel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri   A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions