MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Libri qė keni ne duar!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 8:13 pm

c'fare libri keni ne duar??
une per momentin kam disa kohe qe nuk po lexoj sepse puna ben te veten

por ne mendje me ka ngel libri Tesi i D'erbrevileve
fantastic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:33 am

un per vete kam liber shkolle( mezi pres ta heq qafe)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leona
Antar i ri
Antar i ri
Leona

Numri i postimeve : 13
Join date : 22/04/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 7:42 pm

Atentatet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeSun Aug 29, 2010 6:27 pm

<<E penguara>>, nje roman i Ismail Kadares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 4:28 pm

El FEUAID...

nga autori Ibn Kajim El Xheuzije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 8:29 pm

Perktheje shqip!
Ne kete forum flitet vetem shqip.Lexo ēfare te duash ,por pergjigjet jepi ne shqip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 9:11 pm

Hipnoza!
Nje liber teper mbreslenes, nje liber qe nuk duhet ti mungoje asnje bibloteke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 6:55 pm

Permirsimi i Zemrave.

nga autori Amar Halid...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 9:56 pm

Ne ēfare gjuhe je duke e e lexuar ? Arabisht?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 10:34 pm

[quote="Agim Shkodra"]Ne ēfare gjuhe je duke e e lexuar ? Arabisht?[/quspo te kuptoj i nderuar..
Amar halid eshtenje mjek shum i njohur ne britanin e madhe ...libri eshte perkthyer nga gjuha angleze ..por per mua eshte me rendesi une mar ate qe eshte mbrenda ne liber ..pa mar parasysh se kush e ka shkruar... jam shum i vetdishem se cka mar te lexoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 10:45 pm

Cfare kombesije ka ky anglez me emer arab?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 10:50 pm

edheme qe se eshte arab cfar rproblemi paraqet ju jeni duke mepru ide dhe mendime te sllaveve ..po ajo eshte deshira ejuaj dhe mua nuk me pengon i nderuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 11:21 pm

Ku i shehe mendimet e mija sllave ti?
Z.Princo ! Qe ne momentin e pare kur une te jam drejtuar me Z.Princo duhet ta kuptoje qe ka diēka qe nuk shkon me ty,sepse vellai nuk i drejtohet vellait me Z......., por ne emer,por ti nuk je vellai im ti je nje musliman arab :sepse te gjitha referimet e tuaja jane : Autore arab,libra arab,shkrime arabe,perralla me arab,kulture arabe,letersi arabe :Nuk ka asgje shqiptare ne referimet e tuaja. A mund vall te dali nga burimi uje i kripur kur brenda tij ka vetem uje te embel?
"Nje mik i pabese eshte me helmues se dhembet e nje neperke."
"Vaji dhe parfumi,e gezojne zemren,keshtu ben dhe embelsia e nje shoku me keshillat e tij te perzemerta." Kete u perpoqa te beje me ty:Por atij qe s'do me qeshe nuk mund ta beshe kurre qe te qeshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 11:29 pm

keto mendime e tuat dhe paragjikime ..si Arab,fanatik ,eksremist,fudomentalist radiakalist.. dhe me shum emra te tjer gjithmon ketu tek ne Serbet dhe maqedonasit qe "fatkeqsisht nje pakic qytetaresh nga Shqiperia nuk na dallojn si shqiptaretr te Shqiperis LINDORE por si maqedonci " shpresoj qe ti mos te jesh ne ket pakic ....
gjitha ato para botes na kan emertu me cato emra qe ti kam per mendur me lart po ashtu edhe ju qe nga fillimi vec pse me pat ne shenime se jam nje besimtar musliman menjeher filliat te me akuzoni ashtu sic na akuzojn serbet dhe maqedont... inderuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 11:32 pm

S'ka asnje gje te perbashket ndermjet meje dhe serbeve,maqedonasve.Ata kane qene gjithmon per mua shkja e pushtuesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Libri qė keni ne duar!! Empty
MesazhTitulli: Re: Libri qė keni ne duar!!   Libri qė keni ne duar!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Libri qė keni ne duar!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Letersia-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions