MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??   Sun Jun 01, 2008 12:59 pm

une kam lindur ne korrik dhe jam shenja e gaforres.


GAFORRJA

MOTOJA: UNĖ NDIEJ
KARAKTERISTIKAT: Epshor, misterioz, i pėrkushtuar. Ka imagjinatė tė bujshme. Nė aspektin amėsor ėshtė i butė. I do shtėpinė dhe familjen. Ka vullnet tė dobėt dhe ėshtė i dhėnė pas pijes. Rėndom personat e kėsaj shenje nėnat i pėrmbytim me ndjeshmėri tė tepruar. Kjo ėshtė shenja astrologjike mė emocionale. Ka imagjinatė tė fortė.
PLANETI: Hėna.
PROFESIONI: Fotograf, aktor, marinar, hotelier, historian, shkrimtar, piktor, moler, tregtar, shtegtar, ekonomist, mėsues, psikoterapeut.
MANGĖSIA: Sė tepėrmi i ndjeshėm, koprrac.

kshu ma parashikon horoskopi

ne fakt ju them se ajo e fundit nuk eshte e vertete Laughing

nqs keni deshire te dini te karakteristika mbi shenjen tuaj atehere vetem gojen hapni Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
skorpios
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??   Tue Feb 17, 2009 10:59 pm

kam lindur ne nendor dhe jam shenja e akrepit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??   Wed Feb 18, 2009 12:43 am

Ndersa une kam lindur ne muajin me te bukur te vitit TETOR DHE JAM SHENJE E :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur keni lindur dhe cfare shenje jeni??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» NE SHENJE TE 5 (PESEVJETORIT) TE VDEKJES, KUSHTUAR ATDHETARIT TE PAEPUR PER LIRI E BASHKIM KOMBETAR, SI DHE VETERANIT TE MJEKESISE:-Dr.Burhan Pasholli
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Astrologjia dhe numerologjia-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog