MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cmendim keni per kete keng?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

MesazhTitulli: cmendim keni per kete keng?   Sat May 16, 2009 11:47 pm

ateher esht nje keng e krijuar nga un gjithashtu dhe kendoj mendimi juaj do me ndimonte shum....www.youtube.com/watch?v=s_hx6uaUoUw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
cmendim keni per kete keng?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblog