MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ku keni deshire te jetoni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:34 pm

Ku keni deshire te jetoni, diku ne bote per shembull?

Une kam deshir te jetoja ne miami beach!
Ku keni deshire te jetoni? Images12 Ku keni deshire te jetoni? Images13 Ku keni deshire te jetoni? Images11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 8:37 am

As ne nji vend tjter vec Peqinit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:04 am

un per vete skam ndonje preference te vecante (se nuk enderroj sh te themi). mjafton qe atje ku te jem te ndihem mire dhe kjo varet nga organizimi i shtetit ku do jetosh dhe nga organizimi yt. nqs kto (dhe sh gjera te tjera) perputhen besoj se sdo beja naze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:54 pm

jo jo ne miami beach kam frike se humbas Laughing te keqen e Lushnjes thuaj, Mua me pelqen te jetoj ne nje vend te qete dhe jo shume te zhurshem. Pak rendesi kane pallatet e medhaja apo ndertimet moderne e ku ta di une , rendesi ka te jetoj e qete ne nji vend te qete Very Happy

_________________
Ku keni deshire te jetoni? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
er-cami

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 31

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 4:37 pm

NUK DO E NDERROJA VENDIN TIM ME AS NJE VEND TJETER NE BOT,
RESPEKTE ER-CAMI LUSHNJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:04 pm

UNE MENDOJ SE MUND TE JETOJ KUDO; PA PROBLEM!!!

Vecse ndonjehere me keput nostalgjia!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ku keni deshire te jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku keni deshire te jetoni?   Ku keni deshire te jetoni? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku keni deshire te jetoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions