MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS Dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: SMS Dashurie   Wed May 21, 2008 3:46 pm

DO TE TE PUTH

KUR TE BISH NE GJUM LERE DEREN HAPUR..
DO TE VIJ SONTE DO TE ME KESH SHUM AFER...
MOS KE FRIK NGA UNE, NGA GJUMI NUK DO TE TE ZGJOJ...
DO TE TE PUTH NGADAL DHE PRAP DO TE SHKOJ..


MA DHURO NJE ENDERR QE TE ENDERROJ..
MA DHURO NJE PUTHJE..CDO DHIMBJE TA HARROJ...
MA DHURO ZEMREN TENDE PERFUNDIMISHT...
SE TE DUA SINQERISHT...

T? TASH?...

T? thash? t? dua, por t? g?njeva
T? thash? ndjej at? q? s?e ndjeva
T? thash? e di p?r at? q? s?e dita
T? thash? nuk e di at? q? e dita!

T? thash? se jam, ai q? nuk isha
T? thash? q? kam at? q? s?e kisha
T? thash? do b?j? at? q? s?e mendoja
T? thash? s?e dua at? q? e deshiroja!


E mohova t? v?rtet?n e argumentuar
E pohova g?njeshtr?n e vet?sajuar
T? ngacmova kur ishe endinjuar
T? l?ndova zemr?n q? e kishe t'plaguar...

A e kuptove p?rse t? kund?rshtova
A e kuptove p?rse t? sulmova
Isha i dob?t shum?, ndaj gabova
N? munges dije gjith?ka shkat?rrova.

Tani me vete mendoj edhe p?rkujtoj
Isha un? ai apo tjet?r forc? m? drejtoj
S?mund t?a kthej prapa as koh?n as jet?n
P?r gabimet b?r?se dua t? rrah vetvet?n!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
SMS Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com