MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendesni njeri-tjetrin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:42 pm

pershendes te gjithe lushnjaret kudo qe ndodhen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeTue May 27, 2008 1:08 pm

Pershedes te gjith anetaret e forumit...ne vecanti inerben qe ma paska ngju llafen qeka regjistru... je shum e mire lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeTue May 27, 2008 2:27 pm

shume flm tap gjithashtu edhe mune te pershendes dhe te falenderoj per pjesmarrjen ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed May 28, 2008 11:54 am

pershendes gjihte studentet ju uroj suksese ne kete sezon provimesh.Dhe merani leht pa stres e me pak lodhje.tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed May 28, 2008 11:56 am

Sara shkruajti:
pershendes gjihte studentet ju uroj suksese ne kete sezon provimesh.Dhe merani leht pa stres e me pak lodhje.tungpershendetje sara. te njejtat gjera ti uroj edhe un ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:06 pm

pershendetje edhe nga une dhe ju uroj suksese ne kete sezon qe sapo ka nis te cili , a qe spo mban kjo koha te fillonte edhe ky plazhi , hhhhhhhhhhhaaaaaa hhaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:23 pm

mirmbrema , edhe une ju pershendes te gjithve dhe ju uroj suksese ne cdo fush qe keni perzemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeThu May 29, 2008 12:27 am

PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeThu May 29, 2008 1:06 pm

P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......

flm P.I.FIN dhe une pershendes.. normal mor dak qe jemi mas teje sepse njishi gjithmon vjen mas zeros..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeThu May 29, 2008 7:42 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......

flm P.I.FIN dhe une pershendes.. normal mor dak qe jemi mas teje sepse njishi gjithmon vjen mas zeros..

o tapa po ne ku ne le , sna pershendete fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeFri May 30, 2008 1:16 am

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......

flm P.I.FIN dhe une pershendes.. normal mor dak qe jemi mas teje sepse njishi gjithmon vjen mas zeros..

SMAHESH TI PER BUDALLIQE........O TAPA.HAHAHH NEJSE PO TE PERSHENDES ENE I HERE.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeFri May 30, 2008 1:18 am

Esmerja shkruajti:
TAPA-aka-EPPK shkruajti:
P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......

flm P.I.FIN dhe une pershendes.. normal mor dak qe jemi mas teje sepse njishi gjithmon vjen mas zeros..

o tapa po ne ku ne le , sna pershendete fare

O ESMERJA PO TE PERSHENDES UNE MEQE TAPA NUK TE KA PERSHENDET.........PERSHENDETJE NGA FINLANDA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
stilltoni

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeFri May 30, 2008 6:46 pm

pershendes vetem gocat e forumit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeFri May 30, 2008 8:12 pm

shume flm stillton edhe une te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSat May 31, 2008 6:48 am

Esmerja shkruajti:
TAPA-aka-EPPK shkruajti:
P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDES AKA TAPEN POLSKAalb DHE STILLTONI............JENI CUNA 1SHA MAS MEJE NUK DISKUTOHET...HHAHHAHHA Laughing

EDHE LUSHNJARET I PERSHENDE, URIME LUSHNJE, SUKSESE NE KATEGORIN E PARE.......

flm P.I.FIN dhe une pershendes.. normal mor dak qe jemi mas teje sepse njishi gjithmon vjen mas zeros..

o tapa po ne ku ne le , sna pershendete fare

Ke drejt Esmerja.............

Nje pershendetje speciale per Esmeren...

pershendes te gjithe anetaret e forumit gjithashtu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 2:56 am

nje pershendetje per antaren me te re faviolen , mirserdhe mes nesh , shpresoj tia kalosh sa me mire ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:17 am

faleminderit niko

gjithashtu dhe une te pershendes ty sepse ishe i pari qe me hape deren e shpis Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:18 am

Nji pershendetje speciale per lagjen Xhevdet Nepravishta....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:35 pm

pershendetje faviola , mirseerdhe ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:56 pm

pershendetje dhe per ty mira Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:12 pm

Po mua sma pershendet askush Crying or Very sad
Ajt ngaqe jam i mire po ju pershendes une nje nga nje me rend
Pranoni pershendetje nga Kosova ju ??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:54 pm

na fal bardhi, te pershendes dhe urime per temat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:39 am

Vetja ime ndihet me mire tani pas ksaj pershendetje te mires Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 2:49 pm

stilltoni shkruajti:
pershendes vetem gocat e forumit lol!i pershendes te gjithe, por ne vecanti stilltonin qe ua ka bere qefin gocave bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:48 pm

ja pershendetje per eren qe paskam siper Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
Pershendesni njeri-tjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions