MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Informatika ne shkollat e mesme!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Informatika ne shkollat e mesme! Empty
MesazhTitulli: Informatika ne shkollat e mesme!   Informatika ne shkollat e mesme! Icon_minitimeTue May 27, 2008 2:50 pm

Ne shkollat e mesme zhvillohet lenda informatike e cila ne rradhe te pare quhet lende e dores se dyte, qe me thene te drejten eshte nje gje qe me nervozon, e dyta eshte se kjo lende ne pergjithesi zhvillohet nga mesues qe nuk e kane idene dhe gjithashtu nuk kemi mundesi te perdorim kompiuterin (absurde ta zhvillosh informatiken ne teori).

Mendoni se ne keto kushte eshte e kote te zhvillohet kjo lende apo keni ndonje ide per ta bere interesante dhe te kuptueshme??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Informatika ne shkollat e mesme! Empty
MesazhTitulli: Re: Informatika ne shkollat e mesme!   Informatika ne shkollat e mesme! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:40 pm

Une sapo mbarova shkollen e mesme Matematike-Informatike.
Tek ne ky drejtim kur jam pranuar kan konkuruar 5 fish me shume nxenesa se sa qe jan pranuar jo se nuk kishin kritere por qe numri ishte i limituar ne 64 vete ndersa paten konkuruar mbi 330 vete me sa maj men une dhe une isha i pari ne listen e te pranuarve Laughing

Une kisha profesoreshen e informatikes qe kishte mbaru po per kete drejtim ne fakultet dhe ishte goxha e zonja por megjithate un isha me i zoti se ajo hahaha pak shaka

Tek ne ne Kosove nuk shihet si lende e dores se dyte por si lende e dores se pare dhe si lende mjafte e veshtire qe kerkon shume shumee pune

Qe te behet me interesante hmmm te fillohet qe ne vitet e para me programing dhe jo si ka qen me exela me power pointa loool qe i dija dhe ne gjume dhe vetem vitin e trete qe mesuam per C++

Ehh une per vete menjen vetem tek Kompjuteri e tek muzika e kam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Informatika ne shkollat e mesme! Empty
MesazhTitulli: Re: Informatika ne shkollat e mesme!   Informatika ne shkollat e mesme! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:54 pm

mbaj mend qe tek "18 tetori" kur isha une sa here kishim informatike mesusi na thoshte ja ku e keni kompjuterin uluni e beni ca te doni Laughing
dhe ne ja fusnim llojrave Laughing ne te shumten e rasteve une e lija oren e informaitkes sepse merzitesha vetem duke luajtur letra

ne shkollen ne Greqi ka pas qene me ndryshe . ka pas me teper rregull e me teper shpjegim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Informatika ne shkollat e mesme! Empty
MesazhTitulli: Re: Informatika ne shkollat e mesme!   Informatika ne shkollat e mesme! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Informatika ne shkollat e mesme!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions