MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
klei
Antar i ri
Antar i ri
klei

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/06/2008

pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Empty
MesazhTitulli: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 11:17 pm

une jame nga bishqethmi kame kater kalamanje ty i kame budallenje dhe ty te zgjuar po tani te zgjuarit jane bere budallenj kurse budallenjt jane bere te zgjuar hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klei
Antar i ri
Antar i ri
klei

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/06/2008

pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Empty
MesazhTitulli: klei pershendetje nuk me thoni cfar keni bere no nje gje te bukur per jeten private ?   pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 11:21 pm

ajo me siper ishte shaka Smile

une jame nga ypsiloni i lushnjes ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 11:35 pm

ja ylli me i ri i www.lushnja.com
miresevjen ypsiloni dhe te te rrojne kalamajte Laughing
mendova te beheshim krushq bashke po ndrrova mendje Laughing

_________________
pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi