MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amaraldo
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 03/12/2008
Age : 28
Location : kolonje-lushnje

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 8:35 pm

JU PERSHENDES JUVE QE KENI BERE FAQEN E LUSHNJES DHE TE GJITHE LUSHNJARET BRENDA E JASHTE SHQIPERISE JENI 1 QE TE GJITHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kolonje-lushnje.blogspot.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 3:10 pm

Mirese vjen Smile paf

_________________
pershendetje Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 3:23 pm

pershendetje Amaraldo dhe mirse vjen mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions