MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 12:56 am

PERSHENDETJE
JAM ALBANA NGA MITROVICA
JAM 25 VJEQE
KAM TE MBARUAR SHKOLLEN E MESME TE MJEKSIS
DREJTIMI GJINEKOLOGJI
PERMES NJE LETRE DASHURIE ARRITA QE EDHE UNE
TE BEHEM PJES E KESAJ SHOQERIJE
DHE UROJ QE DO JA KALOJM BUKUR ME TE GJITHE JUVE
JU PERSHENDES NGA ZEMRA
ME RESPEKT ENGJELLUSHA.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 2:05 pm

Mirsenaerdhe ne shoqerin tone, besoj tja kalosh mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:20 pm

Ledi shkruajti:
Mirsenaerdhe ne shoqerin tone, besoj tja kalosh mire .

Mire se ju gjeje Ledi
Eshte knaqsi per mua te jem ne mesin e gjithe juve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: pershendetje   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:38 pm

mirse na erdhe sigurisht qe ka vend per te gjith! te uroj tja kalosh sa me bukur midis nesh :) :) :) :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 6:27 pm

lushnja zemra jon shkruajti:
mirse na erdhe sigurisht qe ka vend per te gjith! te uroj tja kalosh sa me bukur midis nesh Smile Smile Smile Smile

Mire se ju gjeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 8:53 am

Pershendetie dhe mire se erdhe Engjellusha.
E verteta eshte si shpresa, qe, gjithmone "struket" deri ne momentin e shfaqes per te cliruar......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:35 pm

etmond shkruajti:
Pershendetie dhe mire se erdhe Engjellusha.
E verteta eshte si shpresa, qe, gjithmone "struket" deri ne momentin e shfaqes per te cliruar......

Pershendetje edhe per ty Etmond
Mire se ju gjej
Ca thenje te mira ke shkruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 6:52 pm

MIR SE KE ARDHUR ENGJELLUSHE NEKETE FORUM TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
GoldeN

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 33

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 1:39 am

kalofsh sa me bukur moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
majlinda
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 08/09/2009
Age : 39

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 1:50 pm

MIRE SE JU GJEJ
PERSHENDETJE alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 3:15 pm


Sigurishte qe ka...!
Pershendetie dhe mire se erdhe ne Lushnja.com, Majlinda.
Defrim te kendshem...... A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
majlinda
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 08/09/2009
Age : 39

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 3:26 pm

FALEMINDERIT ETMONTD hop hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 9:09 pm

KLEA shkruajti:
MIR SE KE ARDHUR ENGJELLUSHE NEKETE FORUM TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM
Mire se ju gjej KLEA
Kam knaqsin qe ju takoj edhe ne kte forum Yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 9:09 pm

GoldeN shkruajti:
kalofsh sa me bukur moter
Flm GOLDEN
Mire se ju gjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeSun Nov 29, 2009 10:47 pm

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin Mire se erdhe ne mezin tone Lushnjar A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin
Kaloje me mire si te duash ti A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 4:30 pm

gloria shkruajti:
A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin Mire se erdhe ne mezin tone Lushnjar A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_biggrin
Kaloje me mire si te duash ti A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_wink
Mire se ju gjej Yllo
Eshte knaqsi qe gjendem mesh jush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashi
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 11/01/2010
Age : 35

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Dashi   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 9:14 pm

Une jam dashnori prej prizreni une jam 25vjeqar kam te kryer shkollen e mesme te gjimnazit deshiroj te kem shoqeri me te gjith, dhe jupershendes te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VISSARION_LUSHNJA_HITLER
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/01/2009

A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: HI THERE   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitimeTue Apr 13, 2010 11:58 am

ENGJELLUSHE QENKE VERTET ENGJULL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty
MesazhTitulli: Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions